Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
43 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Páčilo sa mi veľa miest, Gibraltar, Ronda, v Cordobe Alcázar , ktorý sme navštívili súkromne a bol nádherný, v Seville sa nám do Alcázaru nepodarilo dostať, pri vstupe bol dlhý rad ľudí.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Chcem vyzdvihnúť vysoko profesionálnu prácu sprievodkyne Kataríny Valyiovej, ktorá podala nadštandardný výkon, často za hranicou povinností. Prejavila vysokú mieru zodpovednosti, dôslednosti, pripravenosti a znalosti miestnych reálií, ale aj empatiu a záujem, aby každý účastník zájazdu bol po každej stránke spokojný. Mať takúto sprievodkyňu vo všetkých destináciách Saturu, tak to chodím na dovolenky len so Saturom. Najsilnejší zážitok bola Ronda, Sevilla a trhovisko v Malage.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prechadzky v starych historickych centrach miest, ich atmosfera. Sprievodkyna bola pripravena, profesionalne zvladala svoju pracu. Prijali by sme trochu viac volneho casu bez skupiny, boli tam trochu zbytocne dlhe prestoje v hoteloch napr. pred vecerou.

Sprievodca
Program

4 1 5

Pani sprievodkyňa bola veľmi milá, ústretová, všetko mala dobre zorganizované, dozvedeli sme sa mnoho informácií o krajine, jej histórii a zvykoch. Ak však porovnávam s ostatnými zájazdmi, sprievodca vždy absolvoval prehliadky miest a pamiatok spolu so skupinou. Tu sme vopred dostali informácie a v rámci rozchodu sme pamiatky navštívili individuálne, čo považujem za mínus (výnimkou bola Alhambra, ktorú sme prešli spolu s pani sprievodkyňou a toto bolo to pravé orechové).

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Všetko bolo pekné a zaujímavé. Profesionálny prístup sprievodkyne, chýbal nám viacej spoločný program. Nie je vhodné v cudzom meste ukázať na mape tri pamiatky kam sa dá ísť a potom dať rozchod. Chcelo to viac angažovanosti. Inak fajn.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR