Pri oceňovaní tých najlepších, na galavečeri Superblogeri, nechýbal ani SATUR

CK SATUR - 03.02.2020

Prvý ročník slávnostného vyhlásenia tých najlepších Superblogerov sa konal v priestoroch Starej tržnice minulý štvrtok. Platforma Superblogeri na ňom predstavila rebríček najlepších slovenských blogerov a influencerov za rok 2019.

7 kategórií, 36 ocenených, ale aj 3 špeciálne ocenenia

V hollywoodskej slávnostnej atmosfére sa odovzdávali sošky v hlavných kategóriách Móda, Krása, Jedlo, Cestovanie, Mama, Lifestyle, Sebarozvoj a Motivácia. V rámci týchto kategórií sa hodnotili aj najlepší web, sociálne siete a obsah. O víťazoch rozhodovala odborná porota, ktorá okrem Absolútneho víťaza odovzdala aj špeciálnu Cenu poroty. Na záver podujatia boli za prítomnosti viac ako 200 hostí a médií odovzdané aj tri špeciálne ocenenia – superosobnosť, superklokan a superfeed.

Ocenenie superblogeri
Ocenenia pre tých najlepších. Foto: @betoon_production

Celý Instagram pod jedno strechou

V SATUR-e sme sa rozhodli podporiť, možno pre nás, na prvý pohľad netradičnú kategóriu – Mama. Jej absolútnou víťazkou sa stala Alexandra Mamová, skôr známa ako @doubletrouble, ktorej veríme, prispejeme k parádnej dovolenke s jej dvojičkami. Ceny si od nás odniesli aj ostatné ocenené mamičky v kategórii. Okrem ocenení mali prítomní hostia možnosť odfotografovať sa aj pred našou fotostenou a stať sa tak na chvíľu súčasťou tituliek našich katalógov.

Titulka katalógu family s víťazkou kategórie
Súčasťou titulky katalógu Family sa stala aj víťazka kategórie Mama. Foto: archív CK SATUR

„Aj v minulosti sme už spolupracovali s viacerými blogermi, najmä cestovateľskými, no stále je táto oblasť pre nás neprebádaná a zaujímavá. Aj preto sme rozhodli podporiť oceňovanie Superblogeri a nadviazať tak možno spoluprácu aj do budúcnosti, obzvlášť tento rok, keď oslavujeme 100-ročné pôsobenie na trhu cestovného ruchu,“ vyjadrila sa šéfka marketingu cestovnej kancelárie Jana Zedníková, ktorá odovzávala cenu víťazke a zároveň dodáva: „Touto cestou gratulujeme všetkým, nielen víťazom či nominovaným, ale všetkým, ktorí sa rozhodli zhmotniť svoju kreativitu, či už formou blogu, alebo vizuálne aj obsahovo hodnotných príspevkov na Instagrame.“


Pozrite si: Víťazi jednotlivých kategórii


O organizáciu 1.ročníka eventu sa postarala Veronika Svobodová, ktorá má na svedomí aj platformu Superblogeri. Tá je určená pre všetkých slovenských blogerov a instagramerov, ktorí sa radi vzdelávajú a tvoria. V rámci nej organizuje jej zakladateľka, už tretí rok náučné podujatia s kvalifikovanými odborníkmi, ktorí sa snažia slovenským kreatívcom pomáhať v ich napredovaní.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR