Okružné plavby s hviezdnym programom

CK SATUR - 08.02.2019

O okružných plavbách na výletných lodiach sme toho písali už veľa. Viete, že je to ideálna kombinácia poznávania nových miest a oddychu, že ide o štvor až päťhviezdičkové hotely s bazénmi, tobogánmi a množstvom atrakcií a za cenu štandardnej letnej dovolenky. Ale vedeli ste, že tento rok máte možnosť počas plavby zažiť exkluzívne umelecké zážitky a koncert?

Cirque du Soleil show s MSC

Spojenie plavby s najznámejším moderným cirkusom na svete funguje. Presvedčili sa o tom už aj  mnohí naši klienti počas plavby výletnou loďou MSC MERAVIGLIA, na ktorej sú súčasťou večerného programu predstavenia Viaggio a Sonor.

VIDEO: Nové show si môžete vychutnať na palube novej lode

Výletná loď MSC Bellissima je novinkou v prístave MSC a bude pokrstená v marci 2019. Aj preto si v Cirque de Soleil pripravili pri tejto príležitosti úplne nové predstavenia Syma a Varélia. Zatiaľ čo Syma je príbehom mladého námorníka a jeho zážitkov na vlnách, Varélia je príbehom lásky. Obe predstavenie sa budú odohrávať v obrovskej sále Carousel Lounge, s plochou vyše 1000 m2 a kapacitou až 450 hostí. Výletná loď MSC BELLISSIMA sa po krste vydá na svoju prvú plavbu 4.marca a na itinerári má všetky dôležité prístavy Stredozemného mora, španielske Valencia a Barcelona, portugalský Lisabon, francúzske Marseille, ako aj talianske prístavy Janov či Neapol. Ak ste ešte plavbu výletnou loďou nevyskúšali, vychutnať si plavbu na lodi, ktorá ešte dýcha novotou môže byť skvelým zážitkom.

VIDEO: Vyberte sa na virtuálnu prehliadku novou výletnou loďou MSC BELLISSIMA

Prežite svoj „Diskopříběh“ na vlnách Jadranu

Fanúšikov známeho hitmakera táto informácia určite poteší. Možnosť spojiť príjemnú dovolenku, spoznávanie pobrežia Jadranského mora s koncertom Michala Davida sa nenaskytne každý deň. Program plavby výletnou loďou COSTA LUMINOSA sľubuje zastávky ako Benátky, Split, Kotor, Olympia, Atény a Bari. Počas dňa tak môžete spoznávať aj v spoločnosti slovenského sprievodcu, nové miesta prípadne sa okúpať a večer vás čaká privátny koncert počas, ktorého určite neostanete sedieť. Hity ako Nonstop, Céčka, Diskopříběh a mnohé iné si budete môcť zaspievať priamo s ich autorom. Zároveň sa môžete tešiť aj na autografmiádu.

Michal david na plavbePrivátny koncert Michala Davida vás čaká na plavbe už začiatkom mája. FOTO: archív CK SATUR

Okrem koncertu môžete na lodi využiť wellness, bazény, multifunkčné športové ihrisko (tenis, futbal, volejbal, basketbal), vonkajšiu bežeckú dráhu a dráhu pre kolieskové korčule, divadlo na troch palubách, 4D kino a ešte oveľa viac atrakcií.

Termín plavby je tiež zaujímavý, keďže vám na túto 8-dňovú plavbu stačia len 4 dni dovolenky. Ale pozor, k dispozícii sú už naozaj posledné voľné kajuty, tak sa nerozhodujte pridlho. 

Plavba výletnou loďou je zážitok pre všetky vekové kategórie, je preto ideálnou voľbou pre rodinnú dovolenku, ale na svoje si prídu aj páry, ktoré hľadajú kombináciu zábavy, poznávania i pokoja na vlnách.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR