Kam za najlepšou lyžovačkou počas jarných prázdnin?

CK SATUR - 11.01.2023

Užite si jarné prázdninové dobrodružstvo na lyžovačke v Rakúsku v atraktívnom horskom prostredí, kde o zážitky nie je núdza, pričom vás budú sprevádzať aj naši animátori Planet Fun a skúsení slovenskí inštruktori. Lyžovačku na Slovensku si zas môžete užiť v obľúbenom stredisku Jasná. 

Hory pokryté bielym snehom, perfektné svahy a skvelá lyžovačka predstavujú nádherný svet športu a oddychu. Vybrať si môžete horské hotely s kvalitnými službami, ktoré ponúkajú nielen športové aktivity, ale aj zábavu či relax. Podľa jednotlivých krajov sú tohoročné jarné prázdniny od 18. februára až do 11. marca 2023. Takže hurááá, určite je na čo sa tešiť už teraz! 

Rakúsko

Panorama Turracher Höhe****

Turracher Höhe je príjemné horské lyžiarske stredisko nachádzajúce sa v Nockbergoch, kde lanovky a zjazdovky siahajú až do výšky 2.200 m.n.n., čím tak garantuje dostatok snehu. Sprístupnených je 14 moderných, pohodlných lanoviek a vlekov, a až 42 kilometrov rozmanitých lyžiarskych svahov s rôznymi stupňami náročnosti.

Hotel Panorama Turracher Höhe 4* má skvelú polohu priamo na svahu, s výhľadom na pohorie, či jazero. Hotel ponúka výbornú gastronómiu, kde si pochutnáte na chutnej korutánskej kuchyni. Nájdete tu i panoramatický bazén so šmykľavkou, vírivku, fitnes centrum, herňu a k dispozícii je aj lyžiareň. Po aktívnej lyžovačke môžete oddychovať vo wellness centre, vo fínskej alebo bylinkovej saune, infra kabíne alebo v parnom kúpeli.

NÁŠ TIP

V čase jarných prázdnin (18.02. – 11.03. 2023)  a Veľkej Noci (06.04. - 11.04. 2023) môžu deti zažiť množstvo športového a zábavného programu s animátormi Planet Fun a pritom sa naučiť aj lyžovať so skúseným slovenským inštruktorom.

Panorama Hotel Turracher Höhe ****
Stredisko Turracher Höhe. Foto: CK SATUR

Valamar Obertauern****

Hotel Valamar Obertauern 4* sa nachádza v pokojnej lokalite lyžiarskeho strediska Obertauern, kde je dostupné 100 km zjazdoviek všetkých druhov náročnosti a ponúka 26 vlekov a lanoviek, lyžiarsku školu, nočné lyžovanie, snowpark, freeride zóna a skibus.

Tento komfortný hotel ponúka polpenziu s regionálnou kuchyňou a germánskymi špecialitami medzinárodnej kuchyne. Nájdete tu fitnes a wellness centrum s bio saunou, fínskou saunou, parným kúpeľom, infrasaunou, lyžiareň, detský kútik s hotelovým animačným programom, kino-kútik, videohry.

Hotel Valamar Obertauern. Rakúsko. Hotel Valamar Obertauern. Rakúsko. Foto: CK SATUR

Slovensko

Grand Jasná****

Hotel Grand Jasná 4* je situovaný priamo v centre oblasti Jasná na severnej strane Chopku, v nadmorskej výške 1100 m n. m. 

V hoteli Grand Jasná sa nachádza príjemné butikové wellness centrum situované aj do exteriéru, čím sa tak znásobuje zážitok relaxu priamo v prírode. Príjemne oddýchnuť si môžete vo vnútornom bazéne s masážnymi tryskami, v saunovom svete alebo v relaxačnej miestnosti. Dobrodružný zážitok čaká priamo vonku v podobe ochladzujúceho jazierka.

NÁŠ TIP

Výhodou hotela je jeho poloha, lebo v jeho tesnej blízkosti sa nachádzajú lanovky až na Chopok. 

Exteriér, Hotel Grand, Jasná
Hotel Grand Jasná pod Chopkom. Slovensko. Foto: CK SATUR

Akvamarín****

Hotel Akvamarín 4* v srdci akvaparku v Bešeňovej poteší nielen malých, ale vďaka príjemnému wellness aj dospelých, kde si môžete užiť dokonalý relax. Hotel má privátny vonkajší bazén s termálnou vodou a nádherné výhľady na okolitú scenériu. Hotel Akvamarín vyrástol v duchu známeho kameňa akvamarín, ktorý prináša lásku, šťastie, zdravie a pocity spokojnosti i harmónie. Vodný park Bešeňová je areál plný zábavy i relaxu s množstvom atrakcií počas celého roka. Unikátnosťou Bešeňovej je geotermálna voda, ktorá vyviera z hĺbky 1987 metrov s teplotou 60,5 °C a pozitívne vplýva na telo aj dušu.

Hotel ponúka ubytovanie v apartmánoch alebo v štúdiách, ktoré sú vybavené kuchynským kútom s jedálenským stolom, rozkladacím gaučom a balkónom alebo terasou, ako aj stravovanie formou polpenzie. Zároveň svojím prístupom a službami dbá aj na rôzne typy stravy (vegetariánska, bezlepková, bezlaktózová, detské menu).

NÁŠ TIP

V čase jarných prázdnin si môžete užiť nielen zimné radovánky na snehu, ale aj vo vode, pričom tu máte neobmedzený vstup do vodného parku Bešeňová. Lyžiarske stredisko Jasná je vzdialené cca 30 km.

Hotel Akvamarín, Bešeňová
Akvamarín hotel. Slovensko. Foto: CK SATUR

Nenechajte si ujsť jarné prázdniny a lyžovačku, dobrodružstvo, zábavu a športové aktivity v krásnom horskom prostredí, kde aj naši animátori Planet Fun vám naservírujú atraktívny program, pričom vám v CK SATUR radi s výberom poradíme, lebo na starostlivosť od SATURU nemá nikto. 

 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR