Denný tábor Slovenského olympijského tímu pre malých veľkých športovcov v x-bionic® sphere

CK SATUR - 15.06.2020

Doprajte deťom ten najlepší denný letný tábor roku 2020. Olympijský tábor plný športových a zábavných aktivít vedených profesionálnymi športovými trénermi, športovými osobnosťami a obľúbenými slovenskými animátormi na športoviskách olympijského tréningového centra x-bionic® sphere v Šamoríne. Hlavným mottom tábora je „Nájdi si svoj šport v olympijskom tábore a zaži more zábavy“. Podporiť deti prídu aj strelkyňa Danka Barteková, biatlonistka Nasťa Kuzmina, lukostrelkyňa Alex Longová a ďalší známi športovci.  

Nájdu si svoj šport a zabavia sa

Na deti čaká bohatý program. Každý deň budú mať príležitosť vyskúšať iné olympijské disciplíny – atletika, plávanie, futbal, gymnastika, basketbal, karate a judo a nájsť možno tak, ten správny šport pre seba. Okrem športu na nich čaká more zábavy v bazénoch, v aquaparku, na penovej party a v najväčšom multifunkčnom náučnom ihrisku AdventureLand.

Futbalisti planet fun, denné tábory 2020Futbal, basketbal, volejbal, plávanie - more športov na výber. Foto: archív CK SATUR

Nabitý program vyvrcholí na konci týždňa stretnutím so športovou osobnosťou. Autogramiádu, foto termín a následne odovzdávanie medailí a darčekov, ako aj celý deň si budú môcť vychutnať spolu s deťmi aj ich rodičia. Ak im to pracovné povinnosti umožnia, majú možnosť kúpy vstupenky na celý deň. Zábavný a príjemne strávený čas s rodinou je na nezaplatenie.

Kupit-detsky-tabor

Atletika v tábore, letné tábory 2020

Bude to atletika? Aj tú si môžu deti vyskúšať počas tábora. Foto: archív CK SATUR

Tábor je určený pre deti vo veku od 6 – 15 rokov a bude prebiehať od pondelka do piatku v mesiacoch júl a august. Odbornými garantmi projektu sú, Slovenský olympijský a športový výbor, olympijské tréningové centrum x-bionic® sphere a animátori CK SATUR.

O deti sa postarajú profesionáli – v športe i zábave

Profesionálni a skúsení tréneri športových klubov jednotlivých disciplín sa budú deťom venovať po športovej stránke. Absolvujú s deťmi základný tréning, počas ktorého si deti vyskúšajú, či práve tento šport je pre nich ten pravý.

Na športoviská Olympijského tréningového centra zavítajú aj veľké športové hviezdy, ktoré sa budú počas vybraných dní venovať účastníkom. Do X-Bionic ®Sphere sa chystajú strelkyňa Danka Barteková, biatlonistka Nasťa Kuzmina, lukostrelkyňa Alex Longová a ďalší známi športovci.  

O zábavu detí sa počas celého dňa budú starať naši animátori rodinného klubu Planet Fun, s ktorými ste sa už mohli stretnúť aj počas dovolenky pri mori, či počas lyžovačky. 

 Tím animátorov, denné tábory 2020Tí najlepší z najleších - animátori rodinného klubu Planet Fun. Foto: archív CK SATUR

Dočasný domov malých olympionikov

x-bionic® sphere je unikátny multifunkčný komplex poskytujúci profesionálne podmienky pre výkon až 27 olympijských športov. V lete 2016 získal rezort štatút slovenského olympijského tréningového centra. Areál často využívajú profesionálni športovci, a áno aj slovenskí olympionici, na svoju prípravu. Toto všetko sa ukrýva na rozlohe vyše 1 000 000 m:

 • Tréningové priestory a zariadenia pre 27 olympijských disciplín
 • Jedno z najväčších a najmodernejších jazdeckých centier v Európe
 • Futbalový štadión spĺňajúci FIFA štandardy  
 • Atletický ovál s IAAF certifikátom.

Práve toto miesto sa stane dejiskom denného tábora v roku 2020. Novovybudovaný multifunkčný športový areál sa nachádza v pokojnej časti mesta Šamorín, 30 km od hlavného mesta Bratislava a v bezprostrednej blízkosti hrádze a Dunaja. Deti z Bratislavy do areálu a späť každý deň prepraví náš moderný klimatizovaný autobus s Wi-Fi pripojením.  A jeden deň v týždni sa za športovými a zábavnými atrakciami deti vydajú na vlnách Dunaja loďou z Bratislavy. Počas dňa sa postaráme o snacky (desiata, olovrant), obed ako aj pravidelný pitný režim.

 

Kupit-detsky-tabor 

Do tábora aj s rekreačným poukazom

Dobrou správou je, že na kúpu uvedeného tábora viete využiť aj rekreačný poukaz. Zamestnávateľ vám uhradí 55% nákladov a tak si môžu deti vychutnať možno aj viacero turnusov letného tábora 2020.

Ako bude vyzerať program dňa? 

08:00   Stretnutie na parkovisku pred Istropolisom

08:15   Odchod autobusu

09:00   Príchod do rezortu x-bionic® sphere ****

09:15   Rozcvička a snack s animátormi

09:30   Športové aktivity s profesionálnymi športovcami  

11:30   Obed s animátormi

12:30   Zábavné a športové aktivity s animátormi

14:30   Snack s animátormi

15:00   Akvapark/AdventureLand/Penová párty

17:00   Odchod z rezortu

17:45   Príchod na parkovisko pred Istropolisom

A čo všetko, okrem nadupaného programu, máte v cene tábora? 

 • denný športovo zábavný program
 • 2x vstup do akvaparku
 • 2x vstup do AdvantureLandu
 • využitie vonkajšieho bazéna
 • snack doobeda a poobede, obed a pitný režim
 • 4x dopravu autobusom Bratislava-Šamorín-Bratislava
 • 1x dopravu loďou Bratislava-Šamorín-Bratislava
 • služby animátorov a športovcov
 • diplom, fotenie so športovou osobnosťou a drobné vecné ceny

Ak ste práve našli ten správny program na leto pre vaše deti, vyberte si termín a rezervujte si ho online alebo na pobočke CK SATUR.

Kupit-detsky-tabor

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

 • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
 • International Air Transport Association
 • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
 • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR