Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
15 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Najsilnejsi zazitok - vylet na Etnu, ochutnavka zmrzliny tartuffo, vylet na Stromboli. Nepacili sa nam miestne autobusovet transfery a pristup ich vodicov.

Sprievodca
Program

2 1 5

Musím vyjadriť veľkú nespokojnosť s nezabezpečením transferu z Bratislavy na letisko Schwechat v Rakúsku zo strany Vašej CK. Úplne sa na nás zabudlo. Sprievodca mal zbytočné stresy a musel na poslednú chvíľu zháňať náhradný transfer - mikrobus + prišlo aj 1 osobné motorové vozidlo. Už sme mysleli, že na dovolenku neodletíme.. Po ďalšie - 3*** hotel Grottichelli v Calábrii je na dosť odľahlom mieste, po príchode z výletov sa okrem pláže, nedalo nikam ísť..nie sú tam žiadne obchodíky, reštaurácie, žiaden život...

Program

2 1 5

Pekné zážitky - Etna (fascinujúce), Taormina, Lipárske ostrovy, Syrakúzy. Zlyhal transfer do Viedne ! Program na dni je prehustený a je málo času na jednotlivé pamiatky alebo prehliadky miest. Nekombinovať na jeden deň prehliadky a kúpanie, ale rozdeliť to na celé dni, pretože to nie je ani jedno ani druhé. Manažérske a logistické "rezervy" sprievodcu zájazdu. Jeho vedomosti o Taliansku, pamiatkach a mestách sú veľké a aj ich náležite vie interpretovať. Rezervy sú v organizačných schopnostiach manažovať, dávať pokyny a inštrukcie účastníkom zájazdu. Neochota a svojvolnosť vodiča mikrobusu zo zmluvnej fy v Taliansku, ktorý sa snažil manažovať časy a program zájazdu !!

Sprievodca
Program

3 1 5

Nepacilo sa mi ako Satur zorganizoval zajazd. Hned prvy den neprisiel autobus na letisko, v priebehu zajazdu nebolo jasne ci nejaky bus pride, aky a kedy. Pripmienky k hotelom - v izbe boli komare, na oknach ziadne sietky proti komarom, klima nesla, raz sme reklamovali, zapli, hucala ako traktor, teda preto ju nechceli pustit. V inom hoteli nesla, prisiel opravar, klima sa rozbehla. ale nedala sa potom vypnut. Strava mizerna. More bolo od dalšieho hotela daleko, do velmi prikreho kopca, clovek si rozmyslel ci ist alebo nie. Doprava bola trikrat cez den, rano, cez obed a vecer, to je malo. Uz sme pozadovali predtym, aby Satur poslal skor pokyny k zajazdu, Posiela ich neskoro, potom je problem zabezpecit parkovisko pre auto, tyzden predtym je uz vsetko vypredane.

Sprievodca

4 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Páčili sa nám Lipárske ostrovy, Etna, Taormina, Syrakúzy. Empatická sprievodkyňa, snaživá po každej stránke, s mnohými vedomosťami o danom regióne.

Sprievodca
Program

5 1 5

So zajazdom Zo spicky talianskej cizmy na Siciliu som bola spokojna aj vdaka vybornej sprievodkyni Julii Kissovej, ktora na vysokej urovni a odborne nas oboznamila s hist. pamiatkami.

Sprievodca
Program

5 1 5

Orloj v Messine-niečo nádherné, Etna - samozrejme pre nás atraktívne, zmrzlina tartufo - chutné a zaujímavé, Stromboli a Liparské ostrovy - atraktívne. Celkove veľmi dobre volený a atraktívny program, každý si mohol nájsť mnoho zaujímavého. Veľmi sympatická a erudovaná sprievodkyňa, ktorú sme si myslím obľúbili.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR