Atrakcie Veľká noc v Maďarsku
Atrakcie Veľká noc v Maďarsku
Atrakcie Veľká noc v Maďarsku
Atrakcie Veľká noc v Maďarsku
Atrakcie Veľká noc v Maďarsku
Ostatné Veľká noc v Maďarsku

Podrobné info o pobyte


Úvod

4-dňový autokarový zájazd


Doprava

Autokarová


Strava

Raňajky


Cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, 3x ubytovanie v hoteli/penzióne 3* s raňajkami, sprievodcu CK

Cena nezahŕňa

Vstupy, cestovné poistenie, pobytovú taxu

Ostatné doplatky

Za 1/1 izbu 69 EUR, za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR, za 3 večere 45 EUR.


Ubytovanie

3x v hoteli 3*

Program zájazdu

Úvod

4-dňový autokarový zájazd

Program

1. deň:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách ( z Bratislavy o 7 h) do Szegedu, ubytovanie v hoteli, pešia prehliadka mesta. Szeged - Segedín leží na sútoku riek Tisa a Maros. Voda tu zanechala svoje stopy, keď počas jedinej noci v r. 1879 zničila prílivová vlna Tisy takmer celé mesto. Väčšina pozoruhodných budov stojí na rozľahlom Dómskom námestí, ktoré patrí k najkrajším námestiam Maďarska (Votívny kostol vyzdobený nádhernou mozaikou Madony, Dimitrova veža, impozantná Nová synagóga v štýle maurskej secesie s nádhernou sklenenou kopulou znázorňujúcou vesmír, slávna cukráreň Virág, Múzeum spisovateľa Ferenca Móra, veterný mlyn Szeged- Kiskundorozsma a iné). Po prehliadke individuálne voľno, fakultatívne večera, nocľah.

2. deň:

Po raňajkách dokončenie prehliadky mesta a odchod na Bugačskú pustu - Bugac, rozkladajúcu sa na ploche 11 tisíc ha a najnavštevovanejšiu z deviatich častí národného parku Kiskunság, vyhlásenú UNESCO za biorezerváciu. Prehliadka Pastierskeho múzea s ukážkami z každodenného života pastierov, stavby pastierskych obydlí, salašov a výroba predmetov na každodennú potrebu v minulosti. Odchod do neďalekého Kecskemétu , fakultatívne večera, nocľah.

3. deň:

Po raňajkách prehliadka pôvabného mesta Veľkej nížiny, presláveného svojou „barackpálinkou“ (krásna secesná radnica s farebnými keramickými ozdobami, Františkánsky barokový kostol , secesný Palác Cifra). Po príchode do Budapešti autokarová prehliadka najdôležitejších historických pamätihodností mesta, individuálne voľno, fakultatívne večera, nocľah.

4. deň:

Po raňajkách pešia prehliadka historického centra mesta Budapešť, individuálne voľno s možnosťou návštevy múzeí, galérií, Széchenyiho kúpeľov , ZOO. V podvečerných hodinách odchod na Slovensko.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2018 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness