Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
10 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Pestrý program. Málo voľného času cez deň. Milá, znalá sprievodkyňa, odporúčam.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krása toskánskych pamiatok a stredovekých miest. Ďakujeme za výborný výklad a veľmi profesionálny prístup pani Slávky Kóňovej. Prijali by sme viac voľného času v stredovekých mestách na prehliadku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi sa nám páčila atmosféra malých toskánskych mestečiek - Monterigioni, Montalcino, Certaldo, Bagno Vignoni. Človek si tam naozaj vyvetral hlavu a oddýchol od uponáhľaného sveta. Sprievodkyňa Slávka je ozaj profík. Hovorí plynule po taliansky, čo mnohým pomohlo pri komunikácii s miestnymi obyvateľmi. Bola veľmi milá a ústretová. Mala prehľad o krajine, v ktorej nás sprevádzala.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejší zážitok: mesto Arezzo a Certaldo. Hotel Cappelli má síce dobrú polohu, ale jeho zariadenie je dávno za zenitom (dokonca špinavé látkové priečelie postele, ale nereklamovali sme to). Hotel Panorama je síce pekne/vyhovujúco zrekonštruovaný, ale jeho vzdialenosť od centra je neprekonateľná (do kopca asi 1500 m sa peši po celodennom výlete v horúcich dňoch nedá zdolať). Večer nebolo kam ísť. Busom sa nedalo, lebo sú povinné prestávky. Veľmi znalá a príjemná sprievodkyňa p. Kóňová. Ochotná, so zmyslom pre dodržiavanie pravidiel v skupine. Komunikatívna. Veľmi kladne hodnotíme jej povolenie sprevádzať na pamiatkach v IT.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce. Sprievodkyna pani Konova odbornicka na pravom mieste. Uplne sme boli nadseni z jej vedomosti, ktorymi nas zahrnala pocas celeho zajazdu. Jednoduch fantasticka, dakujeme.

Program

3 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný program a super sprievodkyňa. Doprava veľmi dobrým autobusom, čo sa týka ubytovania určite by som išiel do hotelov vyššej kategórie.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR