Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
16 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Perfektná organizácia zo strany CK SATUR, nádherná krajina a veľmi milí ľudia, ešte nepoznačení masovým turizmom. Absolútne ochotná sprievodkyňa, ohľaduplná k tempu starších klientov, ani na moment nestrácala na profesionálnom prístupe ku klientom. Nakoľko cestujem 5-6 krát do roka, s istotou viem konštatovať, že sprievodcovia Satur sa odlišujú od iných CK svojou profesionalitou a orientáciou na potreby a individualitu skupiny, ktorú sprevádzajú.

Sprievodca
Program

5 1 5

Christine Chilova je neskutocne mila, prijemna a fundovana sprievodkyna a je vzdy velmi ochotna.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Lisabon, niektoré historické pamiatky a príroda na pobreží oceánu - najkrajšie dojmy. Vynechanie prehliadky hlavnej atrakcie tohto poznávacieho zájazdu (okrem Lisabonu) - Palacio da Pena v Sintre.


5 1 5

Hoci sme nemali veľké očakávania, zájazd, najmä jeho organizácia, vhodne zostavený itinerár, všetky navštívené miesta, možnosť spoznávania aj individuálne počas pravidelných prestávok na osobné voľno a Portugalsko samotné ako krajina slovenskými turistami dosiaľ neobjavená nás veľmi príjemne prekvapili. Sprievodkyňa Chris ako studnica vedomostí, vždy usmiata, pozitívne naladená, ochotná, trpezlivá, priateľská bola už len čerešničkou na torte. Naša "Top poznávačka" so Saturom!

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

S výberom destinácie, programom a sprievodkyňou sme veľmi spokojní. Tešíme sa na ďalšie "spoločné strávenie dovolenky" v r. 2019.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborné. Už som sa naučil, že skúsenosti a pocity sú neprenosné pre nezúčastnených. Cestujúci sa musí sám pripraviť, mať reálne očakávania, čo je cesta k spokojnosti.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR