Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
28 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Okem toho, ze nam prialo nadherne pocasie, boli sme velmi spokojne s trasou, ktoru zvolil sprievodca Lubos kvoli pohrebu K. Gotta. Sprievodca bol profesional nielen vykladom o pamiatkach, ale aj prijemnym pristupom ku skupine. Taky, ako ma byt. Neda sa vypichnut naj zazitok. Bola som v Prahe viackrat, poznam ju, ale rozsirilo mi to pohlad na mnohe suvislosti s pamiatkami.

Sprievodca
Program

5 1 5

Dobrý a fundovaný sprievodca p. Kačírek. Výborný vodič. Ďakujem. Čo chýba na poznávacích zájazdoch Saturu, sú slúchadlá počas prehliadok. Nie každého zaujíma výklad, história a potom rušia ostatných.

Sprievodca
Program

3 1 5

Sprievodca nám poskytol veľmi veľa informácii. Nič nečítal, celú históriu Čiech a Prahy hovoril z hlavy. Super. Ubytovanie bolo veľmi dobré. Vodič autobusu na jednotku. Sprievodca by mal mať zástavku, mávadlo, dáždnik, alebo niečo, čo by bolo z diaľky vidieť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Stovezata Praha je krasna, velka, 2 dni bolo kratko, ale vsetko prebiehalo v pohode ,ubytovanie super. Dakujeme aj sprievodcvoi.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojný. Super sprievodca.

Sprievodca
Program

3 1 5

Praha je krásna, po rokoch sme ju znova videli a znova nás očarila. K celkovej atmosfére zájazdu moc neprispelo ubytovanie. Beroun je pekné mestečko,ale ubytovanie a úroveň stravovania v hoteli bolo na veľmi nízkej úrovni. Sprievodkyňa svojvoľne zmenila časť programu. Počas poznávacieho zájazdu by mal sprievodca brať do úvahy zloženie účastníkov zájazdu (deti, dôchodcovia) a vytvoriť aj čas na WC a občerstvenie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Aj vdaka bajecnemu pocasiu bolo vsetko supeer. Program sa podarilo naplnit. Velkym zazitkom bola plavba po Vltave. Janka Domic je uzasna sprievodkyna, uz som s nou bola, takze volba bola lahka. Velke dakujem patri Janke.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR