Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka - ideálna kombinácia

Celkové
hodnotenie
5
40 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Pacila sa nám najmä Sigiriya, vnutrozemie, rafting posledny rezort dobra poloha kde bola krasna plaz a ciste more . U sprievodcu bolo citit, ze je specialista skor na Skandinaviu takze neohuroval vedomostami ako domestikovanejsi sprievodcovia, ale vyvazila to jeho ochota, iniciativnost a snazivost v comkolvek inom.

Sprievodca
Program

3 1 5

Čajovníkové polia, nádherné odtiene zelenej po celej krajine, slony kráčajúce popri ceste. Úžasný zážitok, aj bez platenej safari. Korytnačia farma, vypúšťali sme jednodňové korytnačky do mora. Chránili ich pred vranami. Sloní sirotinec, úžasne stretnutie so slonmi. Opice všade. Sprievodca dobrý človek, sympatický. Boli sme maličká skupina, rozumeli sme si všetci.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

4 1 5

So sprievodkyňou sme boli spokojní čo sa týka informácií o krajine, v ktorej sme sa nachádzali.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa mi všetko. Sprievodkyňa p. Marianka je úžasná, sčítaná, má veľký prehľad o práci, ktorú robí. Ďakujeme jej za krásne zážitky v jej spoločnosti.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa mi krajina, príroda, pamiatky. Ale priveľa žobrákov, extrémne vysoké ceny pre turistov na takú chudobnú krajinu, skutočne to bol extrém. Sprievodkyňa veľmi fundovane podávala výklad, pripravená, ochotná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR