Recenzie - Srí Lanka & Maldivy - poznávanie a oddych

Maldivy, Srí Lanka

4 22 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka & Maldivy - poznávanie a oddych

Celkové
hodnotenie
4
22 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Krásna krajina na prírodné bohatstvá, milí neskazení ľudia a nadovšetko správny vynikajúci sprievodca. 2x som mala tú česť so sprievodcom p. Kordíkom, skutočne zdatný odborník bez konkurencie! Poďakovanie patrí aj lokálnemu sprievodcovi p. Indiga na Srí Lanke.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý program bol vymyslený veľmi dobre a pestro - striedala sa príroda aj mestá a história. Najviac asi nás zaujala návšteva tradičnej dediny na Srí Lanke a oboznámenie sa so životom obyčajných ľudí, s pestovaním plodín a aj miestnymi tradíciami. Nezabudnuteľná bola aj návšteva Sigirie a Národného parku a čajovej plantáže. Pán sprievodca Juraj Kordík je veľmi vzdelaný, priateľský, perfektne vedel zorganizovať program a zároveň vynikajúco stmelil skupinu turistov. Dostali sme od neho veľmi veľa informácií, ktoré sa nedočítate v žiadnom turistickom sprievodcovi. Krajinu poznal veľmi dobre, aj miestne pomery. Zároveň propagoval aj ďalšie zájazdy, ktoré ponúka SATUR v Ázii, takže sme začali rozmýšľať čo ďalej by sme chceli vidieť, ale už asi iba s ním ako sprievodcom. Môžete si gratulovať, že máte takého vynikajúceho sprievodcu. Patrí mu naša veľká vďaka za krásnych 12 dní poznávania.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejšie zážitky - Srí Lanka čajové plantáže a adrenalínová jazda na tuk tuku. Juraj Kordík top sprievodca. Ďakujeme.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý zájazd bol úžasný, najväčší zážitok bol asi výstup na Sigiriyu a samozrejme čarovné Maledivy. Juraj Kordík nás veľmi prekvapil svojím prístupom a množstvom informácií. Za tie roky čo cestujeme, je to najlepší sprievodca akého sme doteraz stretli.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa nám všetko, kombinácia poznávačka a pobytovka je super. Úžasný, milý a starostlivý sprievodca.. Perfektne sa o nás staral. Svojím prístupom k nám a svojimi vedomosťami veľmi pozdvihol úroveň zájazdu. Až by som raz mala mať vlastnú cestovku, bolo by mi cťou ho mať ako sprievodcu.

Sprievodca
Program

4 1 5

Ľudia na Srí Lanke, príroda, ajurvéda, Maledivy - najsilnejšie zážitky. Nemáme žiadne pripomienky, všetko bolo super. Veľký bonus bola doprava na letisko. Sprievodkyňa bola svojrázna, všetko vybehala, vybavila - dobre zorientovaná. Iba trocha viac mohla povedať o histórii a náboženstve.

Sprievodca
Program

2 1 5

Najsilnejšie zážitky - návšteva ajurvédskej záhrady, ukážky jednotlivých korenín, masáže. Zájazd by som odporučila predĺžiť aspoň o dva dni. Program bol príliš nahustený, na niektoré veci na Srí Lanke sme nemali dostatok času. Sprievodkyňa vybavila, čo sme potrebovali, ale máme výhrady voči jej správaniu a vystupovaniu. Mohla nám povedať viac informácií o Srí Lanke, školstve, zdravotníctve. Jej vyjadrovanie bolo často neúctivé voči miestnym ľuďom. Na jej čiastočnú obranu musím povedať, že program bol veľmi zhustený a tak sme v autobuse často pospávali, lebo po Silvestri odchádzať z hotela o 7:15 bolo náročné, a to len preto, aby sme stihli všetko, čo bolo naplánované.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojná. Sprievodkyňa by a mala viac venovať skupine.

Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR