Recenzie - Škandinávia - rozprávkové krajiny sobíkov a škriatkov

Dánsko, Švédsko

5 5 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
5 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Sprievodkyňa pani Elena bola veľmi ústretová, trpezlivá a prispôsobovala program našim požiadavkám. Patrí jej veľké ďakujem. Veľmi ochotný šofér autobusu, ktorý nás vozil po Škandinávii.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčili sa nám obidve Zoo, vystúpenie delfínov úžasné, rýchlodráha v Kolmarden je super, Vasa múzeum, plavby po kanáloch v Kodani aj Štokholme, Oresundský most a zasávka v Malmö a takisto veľmi zaujímavá technologická stavba a vyhliadka Globen arény. Milý bol aj výlet na ostrov. Pripomienky k ubytovaniu v Štokholme. Námety k programu s prihliadnutím na záujem detí. Pani Elenka Ewiaková je veľmi ochotná a ústretová sprievodkyňa, je milá k deťom a zapojila ich do spoznávania krajiny a švédskeho jazyka, poukazovala nám veci aj navyše - zaujímavá veža v Kodani, Malmö, atď. za čo sme vďační, snažila sa vyriešiť aj niektoré nedorozumenia ohľadom dopravy, večere a ubytovania. Obdivuhodné znalosti histórie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Dakujeme pekne za krasnu dovolenku, jedine co nam prekazalo bol posledny hotel bez klimy v tych horucavach, ktore boli je to dost narocne. ale vsetko ostatne bolo fajn. Najviac si vazim sluzby pani sprievodkyne, ktora bola velmi obetava. Cestujeme uz vela rokov, ale taku ochotnu, milu a rozhladenu pani sprievodkynu ako bola " nasa" Elenka sme este nikdy nemali.

Sprievodca
Program

4 1 5

Program praskal vo svikoch co bolo super, ale keby bol zajazd o par dni dlhsi, tak by nebolo z neho citi taku uponahlanost. A vsetko by sa stihalo v pohode. Ubytovne v poslednom hoteli BW capital v Stokholme - nevhodne. Zabavne parky v Kodani a nasledne v Goteborgu uzasne, ale boli sme tam piatok, sobota, takze tam bolo velmi velmi vela ludi. Sprievodkyna Elenka bola super, ale chyba jej pripojenie na internet v realnom case, aby mohla riesit aktualne situacie, ktore nastanu v programe.

Sprievodca
Program

4 1 5

S programom a sprievodcom prevažne spokojní. Pripomienky k ubytovaniu v Štokholme.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR