Recenzie - Potulky Beneluxom

Belgicko, Holandsko, Luxembursko

4 14 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Prevažne spokojná. Pri takej vzdialenosti by som rada videla v regióne viac miest, napr. Waterloo, Bruggy. Cestu tam by som volila cez deň. Zájazd by som predĺžila.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo zaujímavé. Najviac sa mi páčili malé holandské mestá.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vhodný výber pamiatok, výborné vedomosti sprievodkyne. Milá, trpezlivá a uznanlivá k tým, ktorí boli menej dochvíľni.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi pozitívne som bola prekvapená prírodou v Luxemburgu. Páčili sa mi ponúknuté pamiatky v programe. Pani sprievodkyňa Elenka E. je maximálna profesionálka, žena na svojom mieste. Má veľa rôznych vedomostí a informácií. Vďaka nej sme spoznávali mestá aj vo večerných hodinách. Veľmi oceňujem jej prístup k nám - zákazníkom.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi dobrá sprievodkyňa, kvalitní vodiči a autobus. Zájazd nebol vybavený sluchátkami pre pasažierov. Pri väčšej skupine a hlavne v mestách je to veľmi nepríjemné. Museli sme sa často zhlukovať aby sme počuli výklad

Sprievodca
Program

3 1 5

S manželom sme štáty BENELUXU navštívili prvýkrát okrem Holandska, program bol bohatý a naplnil naše očakávania v plnej miere.

Sprievodca
Program

3 1 5

Návšteva viacerých miest, možnosť spraviť si obraz o krajine. Zbytočne rozsiahle prehliadky mestami Antverpy a Amsterdam pešo. V Antverpách sme mohli niektoré časti vynechať - hlavne ku koncu prehliadky, zbytočne sme veľa chodili pešo a nemali sme čas na jedlo a svoj vlastný pohľad na mesto - centrum, atmosféru, obchody. V Amsterdame by som odporúčala zabezpečiť /nastúpiť na vyhliadkový autobus, ktoré tam jazdia a nechať sa previesť po pamiatkach, ktoré sme absolvovali pešo - bolo to zbytočné. Nebol potom čas na jedlo, obchody,..dovolenku. Je potrebné inak nastaviť organizáciu, aby ľudia neboli zbytočne unavení. Tiež nedovoliť pri "Atomiu" v Bruseli aby účastníci mohli navštíviť obidve atrakcie - Minieuropa a Atomium. Časovo sa to nedá stíhať pre veľký počet záujemcov. Čo sa týka odbornosti a prehľadu sprievodkyne o krajinách nemám výhrady, slabšia organizácia programu.

Sprievodca
Program

3 1 5

Jednoznačne chýbal vysielač "TourGuide" so slúchadlami pre klientov. V niektorých prípadoch vplyvom hluku na ulici viac ako 3/4 účastníkov zájazdu výklad nepočuli. Posledné ubytovanie bolo veľmi zle zabezpečené z dôvodu zbytočne strateného času späť na ubytovanie a na druhý deň zbytočne stratený čas na opakovanú cestu do určeného cieľa. Súčasne by bolo vhodné (až potrebné), keby CK ponúkala možnosť zabezpečenia minimálne fakultatívnych večerí.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR