Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
21 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Všetko bolo na vysokej úrovni a super profesionalite sprievodkyne pani INGEBORG! Chcela by som ju mať stále aj na ďalších zájazdoch.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok - zámok Pszczyna; soľná baňa vo Vieličke; Wawelská katedrála. Pani sprievodkyňa bola výborná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zaujímavý program, za krátky čas sme videli a zažili viac ako sme očakávali. Všetko bolo výborne zorganizované, užili sme si zájazd v pohode a dobrej nálade. Ďakujeme. Sprievodkyňa pani Ingeborg Swatonová je mimoriadne inteligentná, milá, priateľská a vtipná sprievodkyňa, ktorá nám dokázala v krátkom čase pútavo a vyčerpávajúco podať všetky zaujímavé informácie o miestach ktoré sme v rámci programu navštívili. Videli sme, že svoju prácu sprievodkyne robí rada a dôkladne sa na ňu pripravuje. Radi s ňou pôjdeme aj na koniec sveta. Veľkú zásluhu na našom pohodlí a bezpečnosti na ceste mal aj skvelý šofér. Ďakujeme.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám organizácia zájazdu, žiadne čakacie doby na vstupy, vynikajúca sprievodkyňa s perfektným výkladom. Pani Ingeborg je mimoriadne erudovaná, s ukážkovým prístupom ku klientom.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejší zážitok - soľná baňa Wieliczka. Sprievodkyňa bola profesionálna, s obrovským prehľadom a znalosťami, vždy pozitívne naladená.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krakov je mesto, ktoré má dušu a Inge - naša sprievodkyňa toto mesto miluje a bolo to cítiť z každ=ho jej slova. Najmä jej príbehy o meste. Silný zážitok bola aj návšteva koncentračných táborov. A ten nádherný zámok v Pszczynie - hotový skvost. A tiež nezabudnuteľný domáci sprievodca Janusz v soľnej bani vo Wielicke - bol super, vtipný a veľa vedel o histórii.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR