Recenzie - Pobaltské klenoty

Estónsko, Litva, Lotyšsko

4 14 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
14 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Hlavné mestá - najsilnejšie zážitky. Veľké presuny 510 km za deň. Sprievodca bol hodený do vody, okrem historie nevedel o krajinách vôbec nič, zjavne bol na letisku nováčik, celkový dojem chaotický.

Sprievodca
Program

3 1 5

Tallin, Vilnius, Kurska Kosa- najsilnejšie zážitky. Vhodné by bolo zariadiť polpenziu, keďže sa strácal čas hľadaním reštaurácií a čakaním na jedlo. Posledný hotel Turne v Siauliai vymeniť za iný. Sprievodca bohužiaľ nebol ochotný rozprávať o krajinách, nemal organizačné schopnosti a mala som dojem, že práca sprievodcu ho voôec nebaví a hlavne nepozná, ako to na zájazdoch chodí a ako sprievodca “sprevádza”.

Program

4 1 5

Z navštívených krajín sme boli mili prekvapení. Lesy, parky, kvetinové záhony, úplne všade. A čistota. Pamiatky obnovené a udržiavané. Všetko vykosené a upravené. Stopercentný výklad sprievodcu, čo sa týka histórie. Jediné čo mi chýbalo, boli aktuálne info o krajinách - život, školstvo, zdravotníctvo, soc. politika a pod.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce. Odporúčam zabezpečiť aj večere počas zájazdu. Sprievodca je výborný.

Sprievodca
Program

3 1 5

Narva, Tallin, Vilnius, Kurská kosa - kvôli ktorej som aj na zájazd išla, lebo som ju chcela vidieť, ale bolo to ako z rýchlika. Možno by bolo dobré, aby bol zájazd dlhší o dva dni, aby sa dali miesta, ktoré boli v pláne pozrieť dlhšie, nie 15 minút.

Sprievodca
Program

4 1 5

Zvážiť možnosť predĺženie o 1 deň , pretože na Vilnius je veľmi málo času.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Staré centrum Tallinu, národný park Lahemaa, hrad Trakai - najsilnejšie zážitky. U autobuse, ktorým sme sa premiestňovali - v pobaltských krajinách som očakávala vyšší komfort v autobuse a fungujúcu klimatizáciu, aj vzhľadom na to, že to bol zájazd "letecký". Keď sa pokazil, náhradný bol aspoň o level s vyšším štandardom (posledný deň). V "rozvojových"krajinách toto neriešim, ale tu ma to nepríjemne prekvapilo. Sprievodca erudovaný, tolerantný, s veľmi príjemným vystupovaním a prístupom ku klientovi. Kedykoľvek s ním do krajín, ktoré pozná :)

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR