Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
15 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Baťov kanál bol zážitok, ktorý treba zažiť - Jaskyňa Macocha aj s okolím je zážitok, ktorý má európsky rozmer, bol super. Živá voda"areál veľmi slabý - plánované 3 hodiny - stačí 1 hodina, treba zaradiť v tomto areáli aj okolie, to stojí za povšimnutie - westernové mestečko veľmi slabé (je skôr len pre deti) a v horúčave neznesiteľné aj pre deti - v hoteli nebola teplá voda, bola odstávka. Pripomienky k sprievodkyni.

Program

4 1 5

Tento zájazd sme si vybrali hlavne pre Macochu. Mali sme so sebou aj 6-ročného vnuka, ktorému sa páčila plavba po Baťovom kanáli , akvárium a taktiež westernové mestečko. Vnuk bol nadšený z výletu. Pripomienky k ubytovaniu, keď hotel oznámil cez víkend výpadok teplej vody. Pani sprievodkyňa bola milá a ústretová.

Sprievodca
Program

3 1 5

Krása Punkevnej jaskyne. Zbytočne veľa času v obci Modrá s vodným svetom. Navrhujeme zaradiť návštevu Velehradu, ktorý je vedľa.

Sprievodca
Program

3 1 5

Punkevni jaskyna, oplati sa vidiet ... V hoteli netiekla tepla voda pocas pobytu. Skory odchod rano z hotela.

Sprievodca
Program

2 1 5

Prevažne spokojná. Program treba prispôsobiť vzniknutým situáciám.

Sprievodca
Program

3 1 5

Najviac sa nám páčila Punkevní jaskyňa a kostol v Křtinách. Odporučil by som na jeho prehliadku viac času. Taktiež by sa mohla pridať návšteva Velehradu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program bol skvelo koncipovaný pre deti, zájazd bol pohodový bez náhlenia. Westernové mestečko sa nám páčilo, súťaže pre deti, ryžovali sme zlato a poklad, dcérke sa páčilo, že si mohla požičať kozu a išla ju napásť :) Jaskyňa, Macocha, Baťov kanál samozrejme úžasné. Vodný svet v Modré sme pozreli pomerne rýchlo. Celkovo veľmi oceňujeme, že boli prestávky na obed napr. v Uherskom Hradišti.Taktiež v hoteli sme si dali večeru, v pokoji sme sa navečerali. Takže hodnotím tento zájazd ako vynikajúci. Nepáčilo sa mi, ako frflali staršie osoby na westernové mestečko, na hotel, na skoré vstávanie, ale v podstate frflali na všetko, a to frflanie nemôže ani CK ovplyvniť :) :) :)

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR