Recenzie zákazníkov CK SATUR

Izrael - tváre Izraela

Celkové
hodnotenie
5
79 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Všetko bolo úžasné, ale najviac bodov dávam sprievodcovi Jurajovi Okálovi. Je to chodiaca encyklopédia a veľmi dobrý človek.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Historická časť mesta Jeruzalem - najsilnejší zážitok. Pani sprievodkyňa bola veľmi ochotná a sprostredkovala nám veľmi veľa informácií o krajine a jej histórii. Zaslúži si veľkú pochvalu. Miestny izraelský šofér bol pozorný a jazdil bezpečne.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejší zážitok - návšteva svätých miest a Mŕtve more.

Sprievodca
Program

5 1 5

Náhodou sme zastihli krstenie ľudí v rieke Jordán. Katarína Maruškinová je top-sprievodkyňa, maximum nám odovzdala zo svojich bohatých znalostí histórie, veľmi dobre a citlivo zorganizovala každý deň programu, vynikajúca v jazykoch, čo na mieste veľmi pomáhalo.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd splnil naše očakávania po každej stránke. Vďaka. U sprievodcu dokonalá znalosť histórie, ktorá sa viaže nielen k územiu Izraela.

Sprievodca
Program

4 1 5

Vyborna sprievodkyna Katka, vyborne znalosti, putave pribehy, prijemne vystupovanie, dobry pristup a organizacia. Uvital by som trochu viacej relaxu, viac casu na individualny rozchod, mozno nejaka spolocna socializacia ucastnikov na uvod zajazdu.

Sprievodca
Program

3 1 5

Posledná noc v špinavom hoteli v Netanyi. Bolo to v hoteli Galil. Celkový dojem z celého pobytu toto pokazilo. Sprievodca vedel o poznanej krajine odborne vykladať. Dozvedeli sme sa veľa zaujímavého o tejto destinácii.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR