Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
13 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Sprievodca mal všetko perfektne naštudované, príkladne sa nám venoval. Bol super, rozhľadený, staral sa o nás celý čas,veľká vďaka mu patrí. Všetko bolo v najlepšom poriadku, nič sa nedá vytknúť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vyhliadková plavba po Bospore - najsilnejší zážitok. Sprievodca bol pohotový a znalý histórie Turecka a Istanbulu.

Program

5 1 5

Velmi spokojna. Sprievodca bol vynikajuci, starostlivy s obrovskymi znalostami.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý program bol zaujímavý. Najviac sa nám páčil palác TOPKAPI a plavba loďou. Sprievodca Karol bol úžasný, doslova "nabitý" vedomosťami. Staral sa o nás skvele. Prosím, poďakujte mu ešte raz za nás. Takéhoto sprievodcu môže Vašej cestovnej kancelárii každý závidieť - a to doslova. Všetko mal perfektne pripravené a vedel zariadiť každú našu požiadavku.

Sprievodca
Program

5 1 5

Istanbul vidieť je výhrou! A so skvelým sprievodcom o to viac (p. K. Michalovič ). Istanbul len raz v živote je ozaj málo...nepustím z hlavy repete návštevy. Mimoriadne fundovaný sprievodca, priam "zažratý" do svojej "matérie". Mimoriadne zručný improvizátor a mimoriadne ochotný voči niekedy aj neskutočným požiadavkám svojej "čriedy" turistov...

Sprievodca
Program

5 1 5

Istanbul je čarovné mesto, ktoré je na jednej strane plné minulosti a na druhej strane ide s dobou. Program bol plnohodnotne vytvorený na celý deň. Sprievodca p. Michalovič bol skvelý, plný informácií, ochoty a snahy o čo najlepší zážitok. V mojom prípade sa mu to podarilo :)

Sprievodca
Program

5 1 5

Vyborna organizacia zajazdu (doprava, nadvaznost presunov) - vyklad tureckeho sprievodcu (siroke znalosti historie a kulturnych pamiatok) - ziadne ponahlanie v programe - dostatok casu aj na vlastne aktivity - ochota a komunikativnost sprievodkyne Satur - hotel na urovni v centre Istanbulu - letecka preprava (ziadna nizkonakladovka s limitovanou batozinou) ale kulturne cestovanie s vyberom jedla a napojov na palube. Zajazd v Istanbule sme si uzili. Islo o nasu prvu skusenost so Saturom ale boli sme naozaj velmi spokojni. Zajazd bol organizovany (bez starosti), program vyvazeny, ziadny stres. Takto ma vyzerat pohodovy poznavaci zajazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands