Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
9 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Výborný zájazd a znalosti sprievodkyne.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd.

Sprievodca
Program

2 1 5

V pripade takychto aktivnych a kratkych zajazdov odporucam zabezpecit sprievodcu, ktory je vysoko znaly veci a prostredia, ktore predstavuje ucastnikom zajazdu. Neznalost a nepripravenost sprievodkyne ... :(

Program

5 1 5

Zájazd splnil naše očakávania - Budapešť je veľmi pekné mesto s bohatou minulosťou, festival mangalice bol príjemné spestrenie. Pani sprievodkyňa sa veľmi snažila.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vsetko bolo OK, pani sprievodkyna bola fundovana a mala velke znalosti z historie. Je velmi empaticka a ochotna. Kludne by sme sa s nou stretli aj pri inych cestach. Vyjadrujeme spokojnost aj s vodicom autobusu.

Sprievodca

5 1 5

Všetko bolo úplne perfektné, naša pani sprievodkyňa nám podala erudovaný výklad či už o dejinách, architektúre a živote v Maďarsku, bola super.Hotel bol veľmi dobrý, personál príjemný, izby čisté, jedlo dobré. Ďakujem. Určite Vašu CK budem odporúčať mojim priateľom.

Sprievodca
Program

3 1 5

Spokojnosť. Poznanie mesta v kocke.

Sprievodca
Program

5 1 5

Bol to temetický 2-dňový výlet v Budapešti-mangalicové slávnosti, nemalo čo sklamať, veľmi potešil hotel/poloha,izby.../a najmä výborná sprievodkyňa p.Ewiak, vynikajúco zvládla prehliadky Budapešti, perfektná znalosť histórie.Ďakujeme.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR