Útulné a štýlové – také sú šarm hotely

16.08.2017

Sú menšie, moderne a tematicky zariadené, nájdete ich v mestách i na vidieku. Že ste o šarm hoteloch ešte nepočuli? Ak máte radi menšie hotely s osobitou atmosférou, tak šarm hotely sú to pravé pre vašu dovolenku. 

Sardínia sľubuje pokojnú dovolenku v krásnom prostredí jedinečnej krajiny, kde si môžete oddýchnuť a hodiť za hlavu každodenné starosti. Na severovýchode Sardínie, vo výnimočnej lokalite na pobreží Costa Smeralda, ktoré sa pýši krásnymi plážami a zaujímavými miestami, objavíte príjemný HOTEL CLUB HOTEL BAJA SARDINIA ****+, v ktorom môžete prežiť dovolenku podľa svojich predstáv. Obľúbený je u dospelých a párov, ktoré chcú stráviť romantickú dovolenku.

club hotel baja sardinia, sardinia, taliansko, sarm hotel, dovolenka, ck satur

Štýlovo a útulne zariadené izby sú základnou esenciou šarm hotelov.

FOTO: archív CK SATUR

Taliani sú známy svojím dobrým vkusom a štýlom, preto aj šarm hotelov sa v tejto krajine nachádza viacero. Moderne  zariadené hotely, ktoré si nesú vizitku šarm hotel nájdete aj vo vyhľadávanej oblasti na letnú dovolenku – Lido di Jesolo. Kým HOTEL GALLIA **** sa nachádza v krásnej píniovej záhrade, ktorá poskytuje viac súkromia, HOTEL EXCELSIOR **** je len 50 m vzdialený od hlavnej ulice Via Bafile a je tak skvelou voľbou aj pre mladých, ktorý preferujú hotely v „centre diania“.

lido di jesolo, taliansko, hotel gallia, sarm hotel, dovolenka, ck satur

Často sú to hotely menších rozmerov s rodinnou atmosférou.

FOTO: archív CK SATUR

Jeden z atribútov šarm hotelov je tematicky zariadený interiér. V hoteli FALCONARA CHARMING HOUSE **** sa rozhodli pre eleganciu. Romanticky zariadené interiéry sú v dokonalej súhre s okolitým prostredím najväčšieho talianskeho ostrova. Sicília ponúka okrem pohodovej letnej dovolenky aj možnosť viacerých fakultatívnych výletov – na Etnu, najväčšiu činnú sopku, alebo do historickej Taorminy, či Syrakúz.

hrad, plaz, sicilia, falconara charming house, sarm hotel, ck satur

Výhľad na staroveký hrad vás očarí na Sicílii.

FOTO: archív CK SATUR

falconara charming house, sarm hotel, taliansko, sicilia, ostrov, izba, ck satur

Trendy minimalizmus v hoteli Falconara Charming House****.

FOTO: archív CK SATUR

Okrem štýlových hotelov uprostred miest, sa medzi šarm hotely zaraďujú aj vidiecke sídla. Práve talianske Toskánsko má takýchto sídiel, obklopených vinicami viacero. Z ponuky CK SATUR spomenieme napríklad HOTEL RELAIS I PIASTRONI **** a HOTEL FATTORIA BELVEDERE ****. Kamenné haciendy ponúkajú možnosť, vyskúšať si život pravého talianskeho vinára, ako aj spoznávať okolité mestá - Sienu alebo známu Pisu.

toskansko, fattoria, pobytovy zajazd, dovolenka, taliansko, vidiecke sidlo, ck satur

Vidiecke sídla v talianskom Toskánsku majú neopakovateľnú atmosféru.

FOTO: archív CK SATUR

Aj v obľúbenom Chorvátsku nájdete hotel s dušou. HOTEL EDEN **** naozaj pripomína raj na Zemi, nachádza sa totiž v pokojnom prostredí 100 – ročného parku, 1,5km od mesta Rovinj. Okrem prostredia plného zelene, ponúka hotel aj moderne zariadené izby a množstvo wellness služieb.

hotel eden, chorvatsko, sarm hotel, ck satur, dovolenka, izba

Preferujete klasiku, alebo moderný interiér? Takýto nájdete práve v chorvátskom hoteli.

FOTO: archív CK SATUR

Moderne a štýlovo zariadené izby nájdete aj na Chalkidikách. HOTEL ELECTRA **** je ideálnym miestom pre pokojnú light all inclusive letnú dovolenku s rodinnou atmosférou. A práve atmosféra je to, čo tvorí základnú esenciu šarm hotelov.

hotel electra, sarm hotel, interier, izba, ck satur, dovolenka

Umenie dostáva v šarm hoteloch viac priestoru.

FOTO: archív CK SATUR

Menší a komorný taký je HOTEL CONCORDE MOREEN BEACH ***** v egyptskom Abu Dabur Bay. Oproti tradičným strediskám v obľúbenej Hurghade, je tento menších rozmerov, štýlovo a moderne zariadený. Možno práve pre menší počet turistov je obľúbeným cieľom pre delfíny a murény, ktoré je možné pozorovať pri koralovom útese kúsok od hotela.

egypt, abu dabur bay, izba, styl, sarm hotel, dovolenka, ck satur

Aj Egypt sa môže pochváliť šarm hotelom v Abu Dabur Bay.

FOTO: archív CK SATUR

Šarm hotely ponúkajú ďalší rozmer pri výbere letnej dovolenky. Aj vás očarili? V ponuke CK SATUR ich nájdete ešte viac. 

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR