Úspešný projekt HÝBSA Slovensko podporíme aj my!

CK SATUR - 20.02.2018

Naša cestovná kancelária sa stala hrdým partnerom Televízie Markíza ktorá aj tento rok prináša už 2. ročník výnimočného projektu pre celú rodinu – HÝBSA Slovensko.

Životný štýl sa v posledných desaťročiach výrazne zmenil a s novými technológiami sa v mnohom zjednodušil. No zároveň, najmä deti, tieto technológie odtiahli od pohybu, ktorý bol pre staršie generácie každodennou samozrejmosťou. Úspešný projekt počas ktorého sa TV Markíza v minulom roku rozhodla upriamiť pozornosť Slovenska práve na zdravý životný štýl sa tento rok rozšíri do ďalších miest. Ako uvádza tlačová správa televízie „Cieľom projektu HÝBSA Slovensko je prístupnou, hravou a najmä zábavnou formou ukázať, že zdravý životný štýl nie je niečo, čo by človeka v živote obmedzovalo, ale naopak, čo môže priniesť množstvo príjemných chvíľ.“

Tento „HÝBSA“ trend sme zachytili aj u nás v cestovnej kancelárii, a preto sme už minulý rok odštartovali športové animácie s cieľom rozhýbať deti aj počas letnej dovolenky. Športová akadémia mala svoju premiéru v hoteli Kaya Artemis ***** na Severnom Cypre, kde si ju naši klienti obľúbili a pochvaľovali. Deti sa pod vedením profesionálnych animátorov – inštruktorov naučili plávať, ako aj zlepšili svoje futbalové zručnosti. Tento rok sme sa preto rozhodli športovú akadémiu rozšíriť, a to až do 11 hotelov. V Grécku, Egypte, Maroku, Turecku a na Severnom Cypre nájdete animátorov, ktorí majú športové skúsenosti a budú sa venovať deťom pri plávaní, futbale, volejbale, joge či tanci. Ďalšou novinkou pre tento rok je aj letná škola windsurfingu na talianskej Sicílii. Letnú dovolenku tak môžete tráviť vy a vaše deti naozaj aktívne.

A keďže na pohyb detí myslíme počas celého roka, tak už tento týždeň sa športová akadémia rozbieha aj vo svojej zimnej edícií. V rakúskom stredisku Innerkrems naučia deti lyžovať skúsení inštruktori – animátori v termínoch jarných prázdnin (od 24.2 - 10.3)

 „HÝBSA Slovensko má rovnakú myšlienku ako náš rodinný klub PLANET FUN. Chceme prispieť k tomu, aby sa deti hýbali a aby ich rodičia viedli k zdravému životnému štýlu. Preto sme aj my v našich destináciách minulý rok spustili projekt športovej akadémie, v rámci ktorej deti počas ich dovolenky zdarma cez profesionálnych animátorov učíme plávať, hrať futbal, volejbal, či tancovať. Spojenie s týmto projektom je preto len umocnením našej myšlienky rozhýbať deti a ich rodičov aj na dovolenke. Tešíme sa, že môžeme byt partnerom HÝBSA Slovensko a prispieť tak k “rozhýbaniu” detí nielen na Slovensku,“ dodáva naša marketingová riaditeľka Jana Zedníková.

Séria podujatí HÝBSA days sa uskutoční v období od apríla do júna 2018 v piatich slovenských mestách - Bratislave, Zvolene, Prešove, Poprade a Žiline. Všetky informácie o projekte HÝBSA Slovensko nájdete na webe www.hybsa.markiza.sk a postupne ich doplníme aj na náš web a Facebook.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR