TOP značka mladých v roku 2017

CK SATUR - 21.02.2018

CK SATUR získala v 15. ročníku ankety medzi študentami vysokých škôl titul TOP značka mladých v roku 2017. Ocenenie ako druhá najúspešnejšia firma spomedzi cestovných kancelárií sme získali už po tretí krát.

V ankete organizovanej Junior Chamber International-Slovakia odpovedali študenti na anketovú otázku „Ktorá firma, resp. obchodná značka je pre vás synonymom úspešnosti a kvalitných výrobkov resp. služieb a zodpovedného podnikania?“. Do ankety sa zapojilo 1500 respondentov z 15 vysokých škôl na Slovensku, pričom každý si mohol vybrať jednu firmu pôsobiacu v danom odvetví a prideliť jej svoj hlas.

Cieľom ankety „TOP značka mladých“ je zisťovať nezávislý pohľad mladých ľudí na pôsobenie, aktivity, imidž a celkovú úspešnosť firiem, ktoré podnikajú na Slovensku.

diplom jci

Junior Chamber International-Slovakia je mimovládna nezisková organizácia študentov a mladých manažérov vo veku od 18 do 35 rokov. Jej partnerskou organizáciou je Junior Chamber International so sídlom v USA - jedna z najväčších organizácií mladých lídrov a podnikateľov na svete. Jej členmi boli osobnosti ako šéf Microsoftu Bill Gates, či bývalý prezident USA Bill Clinton. Junior Chamber International-Slovakia podporuje záujem mladých ľudí o podnikanie, sústavné vzdelávanie a kariérny rast. Organizuje diskusné kluby, manažérske hry, sympózia a vedecké súťaže na stredných aj vysokých školách v SR, ako aj odborné semináre pre mladých podnikateľov, ktorým tiež pomáha im nadväzovať obchodné partnerstvá po celom svete.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR