Teleráno na cestách je späť!

CK SATUR - 02.12.2019

Dali sme si dlhšiu prestávku, no náš a najmä váš obľúbený projekt sa vracia. Štáb Telerána na cestách pre vás mapoval rôzne destinácie, vhodné či už pre dovolenku pri mori (Severný Cyprus, Kréta, Zakyntos, Turecko, Bulharsko, SAE a iné), ale aj pre poznávanie (India, Srí Lanka, Island, Zanzibar). Spolu s Adrianou Polákovou ste tak mohli nahliadnuť do hotelov, vyskúšať ich služby, alebo spoznať program poznávacieho zájazdu.

Návrat vo veľkom štýle

Asi sa pýtate, kam to bude teraz, na začiatku decembra... Štáb TV Markíza sme vyslali do krajiny kadidla a tých najkrajších západov slnka nad piesočným horizontom. Mystický Omán sa stáva jednou z najobľúbenejších destinácií.

Tešiť sa môžete nielen na výlet do púšte, ale aj na prehliadku mesta na juhu krajiny pod názvom Salalah City tour. Za jeho hlavnú atrakciu sa považuje niekoľkokilometrová pláž Al Mughsail Beach. Ale, samozrejme, nie je to jediná atrakcia. Poldenný výlet je zameraný na spoznávanie mesta a jeho najväčších pamiatok – múzeum, hrobky nad mestom a tradičný trh.

Ťavy na púšti v ománeNeopakovateľná príroda a západ slnka nad púšťou, to je Omán. Foto: depositphotos.com

Hotel, ktorý pre vás bude Adriana testovať, netreba nijako zvlášť predstavovať. Fanar Hotel and Residences ***** je v prevádzke iba štvrtý rok a už si získal množstvo nadšených klientov. Tri rôzne pláže patria k najväčším vychytávkam hotela: športová pláž, zátoka s pokojnou vodou aj otvorená pláž s vlnami, ako sa na oceán patrí. Raňajkovať môžete na pláži i pod palmami, na večeru vám systémom dine-around prestrú v jednej z á la carte reštaurácií alebo možno radšej vsadíte na ťažkú romantiku na pláži pri sviečkach... Bohatý svet bazénov, výborné spa centrum, bicykle, na ktorých sa dá prevážať po celom komplexe, stánky so zmrzlinovými či palacinkovými dobrotami robia z tohto hotela jeden z najžiadanejších v celom Salalahu. Deti sú vítané, o ich zábavu sa postará akvapark Hawana (inak najväčší v Ománe) iba 10 minút jazdy shuttle busom. Pri troche šťastia sa vám možno podarí zazrieť na pláži pred hotelom šantiace delfíny.

Kedy a kde sa vidíme?

Na štáb Telerána na cestách čaká vôňa orientu. Preto nezabudnite počas najbližších dní sledovať instagramové  účty satur_travel a adriana_polakova, ako aj na náš Facebook. Tešiť sa môžete aj na vstupy do Telerána (4. a 5.12) a následne zaujímavé reportáže. Aby ste na ne nezabudli, poznačte si do kalendára dátum - 12.12.2019.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR