Objavte rodinnú dovolenku v našich nových baby kluboch

CK SATUR - 20.07.2023

Máte sebou malého cestovateľa? Túžite po dokonalej dovolenke, kde si ako rodič aj oddýchnete a zároveň budete mať istotu, že sa o vaše dieťa stará skúsený tím našich animátorov? Našou novinkou sú na vašich dovolenkách aj nové baby kluby pre deti od 2 do 4 rokov.

Prvá dovolenka vášho malého dieťaťa je zážitok, ktorý sa vyskytne raz za život, preto sme v CK SATUR vytvorili špeciálne baby kluby vo vybraných hoteloch v našich najobľúbenejších destináciách. Pri cestovaní s malými deťmi sa už nemusíte viac obmedzovať. Nechajte sa inšpirovať našimi najlepšími dovolenkovými strediskami a kvalitnými hotelmi s vynikajúcimi službami a našimi profesionálnymi animátormi.

Malé dievčatko na tobogáne.
Svet detí plný dovolenkového dobrodružstva. Foto: CK SATUR

Urobíme vašu dovolenku s vašimi najmenšími výnimočnú

Zastávame názor, aby deti nachádzali inšpiráciu a zábavu čo najviac v prírodnom prostredí, či už na piesočnatej pláži alebo v horách, preto máme v ponuke hotely, ktoré toto spĺňajú. Keďže sa nám už v minulosti osvedčili pre deti od 4 rokov, prichádzame s novinkou aj pre detské kluby od 2 do 4 rokov. Takýmto spôsobom si každá rodina môže užiť pohodu z nových vecí a každodenné dovolenkové radosti.

Vonkajšie ihrisko a preliezky pre deti v hoteli Lara Barut Collection. Turecko.
Vychutnajte si dovolenku pri s vašimi najmenšími. Foto: CK SATUR

Čo ponúka baby klub?

Naše baby kluby ponúkajú interaktívne aktivity a hry, ktoré rozvíjajú detskú kreativitu a motorické schopnosti. Dôraz kladieme najmä na pohyb a tvorivosť v sprievode skúsených animátorov. Spoločným cieľom baby klubov je ponúknuť deťom bezpečné prostredie, v ktorom sa môžu baviť, učiť sa a rozvíjať svoje schopnosti prostredníctvom rôznych zábavných aktivít, a to napríklad:

  • v kluboch môžu deti objavovať rôzne umenie prostredníctvom tvorivých dielní
  • hudobné aktivity, kde deti môžu tancovať, spievať a experimentovať s rôznymi hudobnými nástrojmi, pomocou ktorých sa zlepšuje ich sluchové vnímanie a rytmické schopnosti
  • hravé gymnastické aktivity, ktoré podporujú detskú pohybovú koordináciu a posilňujú ich telo
  • deti môžu preliezať cez prekážky, skákať na skákacích hradoch a rozvíjať svoju fyzickú kondíciu

Veľké cestovateľské zážitky pre najmenších cestovateľov

Pokiaľ ide o vytváranie prvých cestovateľských spomienok s najmladšími členmi, chápeme, že na maličkostiach záleží. A tak venujeme pozornosť najdôležitejším detailom, aby váš zážitok z dovolenky bol dokonalý. Preto sme pre vás vybrali tieto hotely, v ktorých nájdete naše baby kluby.

Rodos: all inclusive a najžiadanejší hotel

Už niekoľko sezón v obľúbenosti kraľuje Lindos Princess 5*, ktorý má úžasnú polohu, priamo na 1 km dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Celý areál exoticky pôsobiacich bazénov a záhrad dotvára krásna scenéria kopcov v okolí. Deti si užijú svet bazénov, detské ihrisko, rôzne programy počas dňa a ak vydržia nezaspať od toľkého nového dobrodružstva, tak aj večerné programy. Pre pohodlné ubytovanie môžete zvoliť bungalov alebo rodinnú izbu. Až by ste radšej trávili čas pri mori, hotel má veľký „food corner“ na pláži s bohatým výberom jedál. Za troškou histórie sa vám oplatí zájsť do mesta Lindos, ktoré je len 10 minút jazdy od hotela.
Detský klub s našimi animátormi je vám tu k dispozícii od 29. 9.

 Hotel Lindos Princess, bazén a piesková pláž na Rodose.
Hotel Lindos Princess so záhradou, bazénom a pieskovou plážou. Rodos. Foto: CK SATUR

Viac info o hoteli


Kefalónia: absolútny oddych pre vás a vašich najmenších

Grécky ostrov Kefalónia je oázou pokoja, úchvatných prírodných krás a tých najkrajších pláží, a to nielen v Grécku, ale i na svete. Ak hľadáte oddych, je to ostrov pre vás. Svoju dovolenku môžete zveriť do starostlivých rúk štvorhviezdičkového hotela Argile, ktorý prešiel rekonštrukciou
a ponúka štýlové, moderné izby. Personál hotela zabezpečuje svojou ochotou a srdečnosťou príjemnú atmosféru. Výhodou je, že sa nachádza pri jednej z najznámejších piesočnatých pláži Xi a je ideálnym miestom na strávenie rodinnej dovolenky aj s tými najmenšími. More je tu plytké, s pozvoľným vstupom.
Detský klub s našimi animátormi je vám tu k dispozícii od 21. 9.

Hotel Argile Resort s veľkou záhradou a bazénom.
Hotel Argile. so záhradou a bazénom. Ostrov Kefalónia. Foto: CK SATUR

Viac info o hoteli


Severný Cyprus: najlepšie počasie a teplé more

Čo je skvelé na Cypre, sú miestni obyvatelia, ktorí sú neuveriteľne srdeční, najmä pokiaľ ide o rodiny. Pre pobyt priateľský k deťom je super elegantný päťhviezdičkový hotel Limak na Severnom Cypre jedným z našich najžiadanejších. Tu si dosýta užijete krásnu pieskovú pláž s pozvoľným vstupom a nádherné more. Nechýbajú detské bazény, aquapark aj pre menšie deti, herňa či ihrisko. Ubytovanie si môžete vybrať v rodinných izbách. Bohaté hotelové menu myslí aj na tých najmenších a je plné zdravých a čerstvých produktov.
Detský klub s našimi animátormi je vám tu k dispozícii do 15. 9.

Pláž v Limak Cyprus
Nádherná páž a záhrada pred hotelom Limak na Severnom Cypre. Foto: CK SATUR

Viac info o hoteli


Dubrovník: krátky let a super baby friendly hotel

Club Dubrovnik Sunny Hotel by Valamar 4* je vhodný najmä pre rodiny s malými bábätkami a deťmi, ktoré sa do sýtosti vybláznia na šmykľavkách v bazéne, na nafukovacej prekážkovej dráhe na mori, či v detskom klube Maro, ktorý je najväčším v Chorvátsku vôbec. Nudiť sa tu rozhodne nebudete, lebo hotel ponúka rozmanité športové vyžitie. Vieme, že deti sú hladné kedykoľvek, preto práve tento hotel má koncept neskorých raňajok („brunch“) až do 13 hodiny. A keďže dovolenku budete tráviť v najkrajšom meste na Jadrane, aj s malým cestovateľom sa môžete prechádzať po historickom Dubrovníku.
Detský klub s našimi animátormi je vám tu k dispozícii do 2. 9.

Vodný svet a pláž hotela Club Dubrovnik Sunny Hotel by Valamar
Club Dubrovnik Sunny Hotel by Valamar s bazénom a plážou. Dubrovník. Foto: CK SATUR

Viac info o hoteli


Veríme, že vás naše nové baby kluby v obľúbených destináciách inšpirovali, a vám sa teraz dovolenka aj s najmenšími cestovateľmi bude vyberať ľahšie. Radi vám pri výbere poradíme a pomôžeme, lebo na starostlivosť od CK SATUR nemá nikto.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Mestského súdu Bratislava III, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2023 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR