India od 15. novembra otvára turistické brány

CK SATUR - 09.11.2021

India od 15.11.2021 otvorí svoje turistické brány pre individuálnych cestovateľov. Je to skvelá správa pre milovníkov tejto kultúry a tiež pre cestovateľov, ktorí majú radi ajurvédcke pobyty. 

Indická vláda v rámci propagácie a znovu naštartovania cestovného ruchu v Indii otvára od 15. 11. 2021 svoje brány turistom a ponúka im online e-TOURIST VISA zdarma až do marca 2022. Každému žiadateľovi budú udelené zdarma jednovstupové turistické víza platné jeden mesiac. 

V súčasnosti na vstup a výstup z EU do Indie postačuje negatívny RT-PCR test a vyplnené registračné formuláre. Pri prílete do Indie sa vyžaduje vykonať RT-PCR test priamo na letisku. Výsledky testu sa posielajú e-mailom do cca 5 hodín. 

Ajurvédske rezorty a nemocnice po dlhom období bez klientov a pacientov sa starostlivo pripravujú na znovuotvorenie. Aplikujú sa medzinárodné hygienické pravidlá a vládne nariadenia. Takmer vo všetkých rezortoch sú všetci zamestnanci očkovaní vakcínami proti Covid-19. Jedinou podmienkou prijatia na ajurvédsky pobyt je negatívny RT-PCR test pre všetkých klientov a pacientov (aj očkovaných).

brown concrete building under blue skyRozmanitá India. Foto: unsplash.com

Aktuálne informácie o vstupe do Indie a návratu na Slovensko nájdete v covid mape

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR