CK SATUR najdôveryhodnejšou značkou medzi cestovnými kanceláriami v roku 2018

CK SATUR - 18.12.2018

Záver roka je často spojený s rôznymi vyhodnoteniami úspešnosti firiem v danom roku. Svoju tradíciu medzi spotrebiteľmi i spoločnosťami má aj vyhodnotenie Najdôveryhodnejšie značky 2018. Zahraničné aj tuzemské prieskumy totiž ukazujú, že práve dôvera v značku hrá jednu z najdôležitejších úloh pri rozhodnutí o nákupe.

47 kategórií, 450 značiek, 2 000 spotrebiteľov

Spoločnosť ATOZ Marketing Services už tretí rok realizuje rozsiahly prieskum, na základe ktorého medzi spotrebiteľmi vyberá a oceňuje značky, ktorým slovenskí spotrebitelia najviac dôverujú. Do rozsiahlej ankety, ktorú uskutočnila nezávislá agentúra Nielsen na prelome mesiacov september a október 2018, sa zapojilo 2 000 respondentov. Reprezentatívna vzorka slovenských spotrebiteľov hodnotila v 47 kategóriách stovky značiek, ktoré boli zaradené do prieskumu. 


Pozrite si zoznam víťazov pre rok 2018.


banner s vitazmi najdoveryhodnejsie znacky
47 víťazov sa vyberalo spomedzi 400 značiek. FOTO: ATOZ Group

Premiérové víťazstvo v novej kategórii

Tretí ročník marketingového programu priniesol 13 nových kategórií. Jednou z noviniek bola aj kategória Cestovné kancelárie, pričom v každej z kategórii zvíťazí iba jedna najdôveryhodnejšia značka. Práve v tejto kategórii sa naša cestovná kancelária umiestnila na prvom mieste. Ako vyplýva z výskumu nezávislej agentúry Nielsen, Slováci sú v otázke dôvery pomerne stáli a verní. Keď si značka ich dôveru získa, je veľmi ťažké zvyknúť si na niečo iné. „Urobíme maximum preto, aby sme aj v budúcnosti ostali pre našich klientov dôveryhodným partnerom pri voľbe dovolenky a spoznávaní sveta,“ skonštatovala Eleonóra Fedorová, generálna riaditeľka CK SATUR.

Slávnostný galavečer na lodi

galavecer najdoveryhodnejsia znacka v roku 2018Galavečer sa uskutočnil koncom novembra v Bratislave. FOTO: ATOZ Group

Takmer všetci ocenení sa spoločne stretli 28.novembra v priestoroch lode Rivers Club na nábreží Dunaja, aby si prebrali ocenenie počas galavečera marketingového programu Dôveryhodné značky 2018. Ocenenie si okrem nás prevzalo 46 najdôveryhodnejších značiek za sprievodu moderátorky Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej a víťaza speváckej súťaže X Faktor Petra Bažíka.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2022 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR