Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
10 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Nádherný Lednický zámok aj s celým areálom, vo Valticiach ten celkový dojem nebol až taký dobrý, nakoľko prebieha rekonštrukcia zámku, ale po dokončení to bude určite krásne. veľmi milá pani sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prehliadka oboch zámkov bola krásna. Sprievodkyňa bola veľmi milá.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi pekné zámky bez príliš dlhej cesty. Sprievodca poskytoval dobré informácie, horšie zvládal organizáciu.

Sprievodca
Program

3 1 5

Pán sprievodca mal veľké znalosti o obidvoch zámkoch a tiež i okolitom kraji. No musím bohužiaľ skonštatovať, že je to veľmi nepraktický človek. Peniaze na vstup do Valtic sme začali vyberať až v zámku. Veľmi to zdržovalo. To isté bolo aj v Ledniciach, kde nám povedali, že sme prišli neskôr. Mohlo sa to všetko vybrať v autobuse. Zároveň nám nepovedal, kde sú vo Valticiach sklípky, kde by sa určite niektorí chceli pozrieť a ani nám nepovedal kedy sa stretneme pri autobuse.

Sprievodca
Program

3 1 5

Skôr spokojná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčilo sa mi prostredie, čisté upravené, starostlivosť o pamiatky , odborný výklad sprievodcu Satur aj sprievodcov na zámkoch. Už je vidno, že sa služby zlepšujú a sú na profesionálnej úrovni. To neovplyvníte, ale zarazilo ma kúskovanie vstupov. Je tu evidentné, že sa snažia všetko dôkladne speňažiť. Chýbal mi napríklad jednotný vstup na celý zámok aj s príslušenstvom.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands