Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
31 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Budapešť je úžasné mesto, odporúčam, sprievodkyňa výborná, starala sa super. Hotel, ktorý sme mali k dispozícii, odporúčam zmeniť.

Sprievodca
Program

4 1 5

Hradný vrch s Královským palácom, budova Parlamentu a i. sa nám páčili. Naťahovanie času programu návštevou Tropikária. Snáď len deti to ocenia. Sprievodca profesionál.

Sprievodca
Program

5 1 5

Mali sme úžasného sprievodcu. Bol veľmi rozhľadený, vedel odpovedať na všetky otázky a navyše bol aj vtipný. Budapešť je krásna a bohatá na historické pamiatky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Nádherné mesto a neskutočne veľa informácií od sprievodcu, ktorý bol ochotný, ústretový.

Sprievodca
Program

3 1 5

Som spokojná s prehliadkou mesta a pamiatok.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejší zážitok - panoráma Budapešti z Rybárskej bašty. Ubytovanie bolo pri hlučnom mieste- električková trať. Práca sprievodcu bez pripomienok.

Sprievodca
Program

3 1 5

Sprievodca a obrovskými vedomosťami o histórii a kultúrnych pamiatkach. Pripomienky k jeho organizácii a programu zájazdu. Fakultatívna večera bola veľmi slabá, mäso špongiovité, suché, polievka len zafarbenia, voda bez chuti. Len zákusok bol chutný. Raňajky s vysušeným chlebom veľmi slabé. V pokynoch sa udávali ceny lístkov za vstupy, pritom sme nikde neboli okrem Tropikária a forinty sme zbytočne menili.

Sprievodca
Program

5 1 5

Hotel bol velmi dobry, ale daleko od mesta na vecerne chodenie po meste...Táto siet ma hotely aj v meste...cca o 100 eur drahšie...radsej si clovek doplati... Sprievodca uzasny...vedomosti, vtipny, logicke suvislosti...

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR