Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
30 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Stovezata Praha je krasna, velka, 2 dni bolo kratko, ale vsetko prebiehalo v pohode ,ubytovanie super. Dakujeme aj sprievodcvoi.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojný. Super sprievodca.

Sprievodca
Program

3 1 5

Praha je krásna, po rokoch sme ju znova videli a znova nás očarila. K celkovej atmosfére zájazdu moc neprispelo ubytovanie. Beroun je pekné mestečko,ale ubytovanie a úroveň stravovania v hoteli bolo na veľmi nízkej úrovni. Sprievodkyňa svojvoľne zmenila časť programu. Počas poznávacieho zájazdu by mal sprievodca brať do úvahy zloženie účastníkov zájazdu (deti, dôchodcovia) a vytvoriť aj čas na WC a občerstvenie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce.

Sprievodca
Program

5 1 5

Aj vdaka bajecnemu pocasiu bolo vsetko supeer. Program sa podarilo naplnit. Velkym zazitkom bola plavba po Vltave. Janka Domic je uzasna sprievodkyna, uz som s nou bola, takze volba bola lahka. Velke dakujem patri Janke.

Sprievodca
Program

5 1 5

Sprievodkyňa je na vysokej profesionálnej úrovni, milá, sympatická, ľudská, v prípade potreby vždy ochotná pomôcť.

Sprievodca
Program

5 1 5

Obetavá starostlivosť vedúcej zájazdu o kolektív.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krásne mesto, nádherné pamiatky, atmosféra. Pani sprievodkyňa Janka Domič bola úžasná, ukázala nám veľmi veľa pamiatok. Poskytla služby aj nad rámec, pomohla, vybavila aj to, čo nemusela. Počas celého pobytu nám bola k dispozícii, non-stop na telefóne. Ochotná, milá, vtipná. Maximálna spokojnosť. Pripomienky k úrovni hotela.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR