Recenzie zákazníkov CK SATUR

Severné Thajsko - po stopách kráľovských miest

Celkové
hodnotenie
5
15 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Najsilnejší zážitok - jazda na slonovi. Spokojnosť so sprievodcom na 100%.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojný. Ayutthaya chrám, kráľovský palác v Bangkoku, sloní kemp - najsilnejšie zážitky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Thajský sen sme prežili a dobrodružstvo zažili. Bangkok sa nám zapáčil, Kráľovský palác prekvapil. Budhovia nás všade strážili, a na každom kroku sa usmiali. Zlatý Budha čaro skrýva, kto to v meste Ayutthaya býva? Chiang Mai je nádherná ruža severu a vybrali sme sa do slonieho campu. Slony sme tam okúpali, potom s nimi relaxovali. Thajský tanec pokojom dýcha, je to veru thajská pýcha. Úsvit šťastia v Sukhothai, Lotosový kvet všade Budhovi daj! Na Koh Changu sme pokoj mali, oddych sme si užívali. Thajské jedlo výborné majú, aj kokos k nemu na stôl dajú. Sprievodca nás dobre viedol, cez mnohé chrámy previedol. Bohatý program pre nás mal, všetky informácie nám odovzdal. Nároční turisti sme veru boli, keď sme cestu k vodopádu zdolávali. Prírodou nás sprevádzal, všeličo s nami pobehal. Domov sa nám nechcelo, veľmi rýchlo to ubehlo. Dovolenka super bola, nové kamarátstva objavila.

Sprievodca
Program

3 1 5

Príroda, kultúra, pamiatky, jedlo - najsilnejšie zážitky.

Sprievodca
Program

3 1 5

Najsilnejší zážitok - program v meste Chiang Mai pamiatky v Ayutthaya. Veľká spokojnosť s miestnou sprievodkyňou Wasanou, sprievodca zájazdu menej komunikatívny, ale čo sme potrebovali vybavil. Dlhá cesta 6 hod aj s trajektom na ostrov Koh Chang, pri pobyte 3 dni u mora veľmi ďaleko.

Sprievodca
Program

4 1 5

Kultúra, pekná príroda a prívetivá priateľská mentalita Thajčanov ... Sprievodkyňa Petra sa o nás starala nadpriemerne dobre. Svoju profesionalitu nám každý deň dokazovala znalosťou krajiny, kultúry ,bezprostredným, priateľským prístupom s mierou pochopenia pre naše individuálne požiadavky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd a sprievodca, ktorý zabezpečil bohatý program aj nad rámec povinnej jazdy.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd. Sprievodca maximálne pripravený informáciami i ochotou ukázať nám čo najviac, aj nad rámec oficiálneho programu. Bonusy nás dostávali občas do kolien.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR