Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
12 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Skvelý sprievodca, perfektný program, super partia a výborné jedlo. Juraj bol pozorný, milý, priateľský ku všetkým účastníkom, jeho výklad bol profesionálny, pútavý. Odporučil nám skvelú poľovnícku reštauráciu v Perdely. Dni trávené s ním boli veselé a zároveň poučné. Flexibilne prispôsobil a zariadil program aj nad rámec plánovaného programu a preto sme mohli vidieť aj parlament v Bukurešti.

Sprievodca
Program

4 1 5

Rumunsko ma očarilo, všetky navštívené mestá boli úžasné. Sprievodca bol perfektný. Sprievodca sa nám maximálne venoval, mal úžasné vedomosti o Rumunsku, odo mňa 1*****. Pri tomto zájazde by som uvítala polpenziu. Mne osobne by stačili dva dni pri mori, radšej by som ich nahradila návštevou ďalších miest.

Sprievodca
Program

5 1 5

Cely zajazd bol velmi dobre zorganizovany. Zaujimave miesta, krasna priroda, chutne jedlo, ciste ubytovanie... Ocarila ma Sinaia - klastor aj zamok Peles. Najkrajsi zazitok bol “vylet” na voze tahanom konmi - tuto agroturistiku sme ocenili VSETCI :). Ak by som si mala vybrat dalsiu poznavacku (co aj planujem), urcite sa budem informovat, ci ju sprevadza Juraj. Mal vyborne poznatky o miestach, ktore sme navstivili, postaral sa o pohodlie vsetkych a navyse, co sme vsetci ocenili, vytvoril fantasticku atmosferu. Takto si predstavujem sprievodcu... Dakujem :)

Sprievodca
Program

4 1 5

Príjemná krajina, zaujímavé nové zážitky, pre nás bolo Rumunsko veľkou neznámou, ale príjemne prekvapilo. Počas poznávacej časti zájazdu by sme ocenili, keby sme sa posúvali po krajine a ubytovanie mali stále inde. V našom prípade sme mali ubytovanie viac nocí na jednom mieste a opakovane sme prekonávali už známu trasu, čo bolo dosť únavné a nudné. Máme pocit, že pri okružnej jazde by sme za ten istý čas videli viac z krajiny a mohli navštíviť viacero pamiatok. Príjemný sprievodca, s dostatočnými znalosťami o krajine a vždy ochotný pomôcť.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR