Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
28 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Najsilnejší zážitok - soľná baňa Wieliczka. Sprievodkyňa bola profesionálna, s obrovským prehľadom a znalosťami, vždy pozitívne naladená.

Sprievodca
Program

5 1 5

Krakov je mesto, ktoré má dušu a Inge - naša sprievodkyňa toto mesto miluje a bolo to cítiť z každ=ho jej slova. Najmä jej príbehy o meste. Silný zážitok bola aj návšteva koncentračných táborov. A ten nádherný zámok v Pszczynie - hotový skvost. A tiež nezabudnuteľný domáci sprievodca Janusz v soľnej bani vo Wielicke - bol super, vtipný a veľa vedel o histórii.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná. Sprievodkyňa p. Inge je super.

Sprievodca
Program

5 1 5

Dobry program, sprievodkyna, este by som navrhla zaradit Schindlerovu tovaren v Krakowe.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celý zájazd bol pre nás jeden veľký zážitok. Určite k tomu prispela aj p. sprievodkyňa Ingeborg Swatonová, ktorá bola počas celého zájazdu veľmi milá, príjemná a počas celého zájazdu nám určite nad rámec bežných sprievodcovských povinností poskytla množstvo informácií. K príjemným zážitkom a k príjemnému pobytu prispel aj p. vodič Artur Sadlowski, ktorý bol od prvej chvíle, tak ako p. sprievodkyňa veľmi milý, usmiaty, príjemný, ústretový. Boli to dvaja príjemní ľudia, s ktorými by som absolvovala akýkoľvek zájazd, či dovolenku. Jediná vec, ktorá chýbala hlavne mne bola, že sme neboli v paláci Wawel. čo sa vlastne aj tak dosť nabitému programu ani nedalo stihnúť. Možno keby bol zájazd o jeden deň dlhší.

Sprievodca
Program

3 1 5

Najviac sa nám páčila jednoznačne soľná baňa vo Vieličke. Veľmi snaživá sprievodkyňa, mohla nám nechať viac voľného času. Tiež šofér bol dochviľný, spoľahlivý.

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojná. Návšteva katedrály vo Waweli v nedeľu poobede a v čase májových sviatkov nebola dobrá voľba. V katedrále bolo také množstvo ľudí, že sme sa len predierali davom ľudí, nemala som z toho žiaden zážitok. Sprievodkyňa bola veľmi príjemná, mala výborné miestne znalosti. Plusom bolo aj to, že hovorila po poľsky.

Sprievodca
Program

2 1 5

Velmi zly hotel, zmena povodneho programu.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands