Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
9 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Prevažne spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi dobre zostavený program jednodenného zájazdu. Ďakujeme.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najviac sa nám páčilo v Múzeu a plavba loďou + ochutnávka vín. Sprievodkyňa bola veľmi milá, ochotná poradiť a vysvetliť.

Sprievodca
Program

4 1 5

Zúčastnili sme sa výletu Panonská vinná cesta. Výlet mal obsiahlýy program ,dal sa zvládnuť v priebehu dňa. Stihli sme obed aj prehliadku Frauenkirche. Na lodi bola pohoda, pri ochutnávke vina a výkladu o víne bolo málo miesta - stoličiek pre klientov, nemali si kde sadnúť, bolo by vhodné zabookovať pivnicu - kde je dostatok miesta pre všetkých účastníkov zájazdu. Vedúca sa snažila riešiť situáciu ale i tak sedeli klienti na podeste okna cca 6-7 ľudí. Pivnica by bola aj atraktívnejšia na ochutnávku vína.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčil sa nám celý zájazd - relax, pohoda, napriek nie ideálnemu počasiu. Nepáčilo chovanie niektorých účastníkov, čo sa však nedá predvídať.

Sprievodca
Program

4 1 5

Určite boli nádherné katedrála a historické múzeum, ale zážitok z plavby na jazere bol nezabudnuteľný.Slabšia bola ochutnávka vín, prijali by sme priamy výklad v slovenčine, nie preklad a boli trochu zmätky v organizácii, napr. chýbali stoličky pre všetkých účastníkov. Milá sprievodkyňa Hana.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Páčil sa sa nám krajina, prostredie a hlavne múzeum. Príjemná pani sprievodkyňa, ktorá sa naozaj snažila. Nepáčila sa nám organizácia dopravy, miesto pristavenia lode vzdialené od mestečka a prístup majiteľa i personálu počas ochutnávky vína, ktorá sa nám inak páčila.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR