Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
15 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Program zájazdu bol dobrý, uvítali sme že do programu bola zaradená návšteva Velehradu, ktorý sa oplatí navštíviť. Okrem Živej vody sme mali možnosť navštíviť aj Archeoskanzen, kde bol cez víkend historický festival Veligrad a tak sa dal aktívne využiť voľný čas. Sprievodkyňa by mala mať prehľad o aktuálnom vstupnom pre všetky kategórie a taktiež o otváracích hodinách pamiatok na miestach, kde sa plánuje individuálne voľno.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčil sa nám celkový plán zájazdu a samozrejme pani sprievodkyňa, ktorá ho dodržiavala, spestrovala a svojimi múdrosťami doplňovala. A zasa sme skončili na konci zájazdu o niečo múdrejší v tej našej histórii. ĎAKUJEM. Nepáčili sa nám chvíľkami niektorí spoluzájazdníci, ale aj to sa dalo pri dobrej vôli prežiť. Ale aj to pani sprievodkyňa hravo zvládla, za čo jej vyjadrujeme poďakovanie a obdivujeme jej prácu a prístup.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program bol výborný, prievodkyňa na úrovni, šofér trpezlivý, ochotný a vytrvalý napriek prekážkam na cestách. Mladučká animátorka sa snažila, ale pubertiakom človek nevyhovie. Ubytovanie bolo pod úroveň. Všade špina, odtrhnutá hlavica na sprche.Postele neboli, boli váľandy s 5 cm molitanom na tvrdej doske.Tak na úrovni robotníckej ubytovne.

Sprievodca
Program

2 1 5

Trasa nebola dobre zladena, aj ked zajazd bol urceny pre deti, nastastie ich bolo len 5 a boli starsie, a pritom ja som zdatna turistka. Tiez pani sprievodkyna mala vela nedostatkov, informacie, ktore podavala citala a dalsie nedostatky.

Program

5 1 5

Jaskyňa Macocha, uuuužasne. Pani sprievodkyňa sa snažila, ale čítať históriu miest z mobilu nie je bohviečo. Ľudia ju nepočúvali. Skôr to otravovalo.

Sprievodca
Program

3 1 5

Skôr spokojná.

Sprievodca
Program

3 1 5

Jaskyňa bola úžasná vrátane sprievodcov v nej.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo OK. Príjemná pani sprievodkyňa, vždy ochotná riešiť neočakávané problémy.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR