Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
8 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


3 1 5

Krásna príroda. Dosť veľa času sme strávili v autobuse. Aj plavby loďou by som oželela a miesto toho niečo zaujímavejšie, napr. sumo -tam sme sa nedostali, hoci záujem bol. Sprievodca v pohode.

Program

5 1 5

Páčila sa mi moderná výstavba aj historické časti.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Zmysel pre poriadok a čistota. Krajina s vyspelými technológiami a hlbokým duchovnom zároveň. Úctivosť na každom kroku a rešpekt pred druhým. Peťa Pogányová je excelentný sprievodca, nemala problém program upraviť, ak to znamenalo, že uvidíme viac. A mali sme ozaj šťastie na vynikajúceho lokálneho sprievodcu - Vlad Babushkin, ktorý pre našu skupinu urobil maximum. Obom veľká vďaka!

Sprievodca
Program

4 1 5

Prevažne spokojný. Velmi vela zbytocnych presunov. Treba efektivnejsie vyuzit prepravu po Japonsku, nakolko sa velmi vela sedi v autobuse v zapchach. Sprievodca velmi skuseny, mily, prijemny clovek.

Sprievodca
Program

3 1 5

Prevažne spokojný. Páčilo sa mi predovšetkým Tokio a šinkanzen.

Sprievodca
Program

5 1 5

Velmi spokojny. Ludia - ich skromnost a milota. Cistota. Zahrady. Moderna architektura. Sprievodca je vynikajuci, neuverirelne mudry a scitany, ma zmysel pre humor. Vyborny psycholog, vie jednat s ludmi a ak treba odlahcit situaciu vtipom.

Sprievodca
Program

5 1 5

Videli sme toho veľa, dozvedeli veľa pútavého, výborne fungoval "i neviditeľný" servis sprievodcov. Sprievodca aktívny,iniciatívny, s množstvom vedomostí i praxe, príjemný vystupovaním, ochotný.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR