Recenzie - Paríž & Disneyland

Francúzsko, Ile de France, Paríž

4 16 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
16 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Vynikajúce

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd sa nám veľmi páčil. Zájazd bol dobre zorganizovaný a musím pochváliť pani Hanku Školkayovú, ktorá sa o nás veľmi dobre starala a zabezpečila, aby sme boli spokojní. Nepáčilo sa nám dlhé čakanie v Disneylande. V piatok sa dalo stihnúť veľa atrakcií, ale v sobotu boli čakacie doby dve hodiny, čo bolo s malými deťmi dosť náročné. Možno by bolo dobré organizovať zájazd v pracovnom týždni, nebude tam veľa domácich.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Bol to zájazd pre deti a im sa veľmi páčil. To je pre nás dôležité hodnotenie. Milá, nápomocná pani sprievodkyňa, ktorá ochotne riešila vzniknuté problémy hlavne pri ubytovaní. Naša rodina dostala napr. o jednu postel menej.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce. Výborný sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Neskutocne zazitky v Disneyland parku, Eiffelova veza, aj prehliadka Pariza, skratka nemalo to chybu. Velmi prijemna,vzdelana pani Grancicova .V Parizi bola skratka doma - super*****, hned pri prichode nam navrhla ,ci budeme suhlasit so zmenou v programe a urobime Eiffelovku v den prichodu. Velmi vyborny napad, co sme vsetci ocenili v den odchodu. Vychutnali sme si jej prehliadku Parizom hoci unaveni, ale pozorne sme si ju vypoculi. Nepacili sa nam slabe ranajky.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi príjemná, milá a ústretová pani sprievodkyňa. Výborný výklad o Paríži. Veľmi sa o nás dobre starala.

Sprievodca
Program

3 1 5

Komplikované transfery do Disneylandu aj do Paríža, zúfalý hotel, čakania v radoch miesto toto aby boli lístky na Eiffelovku kúpené vopred.

Sprievodca

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR