Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
7 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Všade dobré ubytovanie. Vynikajúca sprievodkyňa. Svojou znalosťou krajiny nám pomohla si vytvoriť obraz o celkovej politickej a hospodárskej situácii na ostrove tak, ako to vníma domáce obyvateľstvo.

Sprievodca
Program

4 1 5

Príliš veľa ukážok pláží - čo pri poznávacom zájazde považujem za zbytočné, zato napríklad mesto Larnaka sme nevideli vôbec, podobne ako aj iné pamiatky. Mal to byť poznávací zájazd, nie prehliadka pláží. "Poznávacia sprievodkyňa" Elena bola výborná. Málo informácií o možnostiach výletov v mieste pobytu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Prevažujúca spokojnosť- páčili sa nám pamiatky a miestna sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

vynikajúce

Sprievodca
Program

3 1 5

Vynikajúca sprievodkyňa - organizačné schopnosti, vedomosti, ochota. Jej zásluhou sme sa dozvedeli o Cypre množstvo informácií nielen z histórie, ale aj súčasného života na Cypre. Nevhodný termín pre poznávací zájazd z hľadiska počasia (vysoké teploty). Pre lepší zážitok z poznávania Cyprusu by iste prispelo, keby sa zájazd konal v 3. alebo 10. mesiaci.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúca sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Cyperský kláštor - Kykkos, Archeologický areál s "Kráľovskými Hrobkami", Bafra - rezort Kaya Artemis - mimoriadne zážitky.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands