Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
8 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Prevažne spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najviac sa mi pacil klobasovy festival, nepredstavovala som si, ze je to az v takom velkom rozmere organizovane podujatie. Nepacila sa mi cistota izby v ktorej sme boli ubytovani, v zavesoch boli chrobaky - bzdochy, nemohli sme vetrat. Sprievodca rozhladený mudry pan s velmi dobrymi organizacnými schopnostami.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce. Veľmi dobrý sprievodca.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčila sa nám prehliadka miest a podrobné a dosť obšírne rozprávanie o histórii miest a okolia, za ktoré ďakujeme nášmu sprievodcovi.

Sprievodca
Program

5 1 5

Výborný zájazd. Erudovaný výklad vedúceho zájazdu, pána SUJU, návšteva všetkých avizovaných zaujímavostí, bezpečná jazda vodiča, dobré ubytovanie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúce. Sprievodca bol super.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko sa nám páčilo, hlavne rozhľadený a ochotný sprievodca. Bol skvelý, múdry, s obrovskými vedomosťami z histórie. Nepáčilo sa nám, že izba v hoteli bola plná veľkých bzučiacich chrobákov, boli v záclone, závesoch aj pod matracom najmenej 100 ks, Keďže hotel bol plný, nebolo možné vymeniť izbu. Sprievodca to vyriešil, ako najlepšie vedel, doniesol vysavač a spolu s manželom tie chrobáky zlikvidovali.

Sprievodca
Program

5 1 5

Program bol vynikajúco skombinovaný, najlepšie bolo nočné kúpanie v kúpeľoch. Celkovo výborné. Sprievodca veľmi sympatický pán, s hlbokými vedomosťami, ochotný.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR