Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
4
43 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Profesionalita sprievodkyne bola na výbornú, všetko bolo z jej strany dobre zorganizované . Z hotela sme posledný deň odchádzali z izieb 11.00, čo bolo v poriadku, let - bol 18.50. Mohli sme letieť deň predtým večer, alebo bolo treba zabezpečiť program v Malage.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

2 1 5

Páčilo sa mi mesto Ronda a Alhambra....Bolo to celkom v pohode, akurát som pri vašich zájazdoch zvyknutá na sprievodcu, ktorý nás povodí po meste a poukazuje pamiatky a pri nich nám aj povie informácie k tej konkrétnej pamiatke,ale tu to bolo tak, že napríklad v Seville nám sprievodkyňa povedala niečo v autobuse a potom nám dala rozchod od 11 do 19 hod a to sa mi zdá veľmi veľa ...v podstate sme pochodili všetko s mapou, ale už sme nevedeli tie informácie, ktoré nám povedala v autobuse... Zájazd trval do soboty a v podstate v piatok sme už nemali čo robiť...Boli sme v Malage ,ale to tiež s rozchodom a o 15 hod sme už boli na hoteli a v sobotu sme leteli domov až večer, takže úplne zbytočne sme boli na hoteli a v okolí..

Sprievodca
Program

4 1 5

Posledne dva dni zajazdu boli bez programu, bola to strata casu a natahovanie casu do odletu. Pocas tychto dvoch dni mohol byt nejaky zaujimavy program, urcite bolo v okoli vela miest, ktore sa mohli zaradit do programu alebo zajazd mohol byt o 2 dni kratsi.

Sprievodca
Program

3 1 5

Nádherná krajina, úžasné mestá, dobré jedlo. Pre mňa najkrajšie mesto Ronda. Tento zájazd by som doporučila známym, ale s iným sprievodcom. Kateřina má výbornú znalosť histórie, je výhoda, že v Španielsku žije. Počas cesty autobusom nás informovalo dosť obšírne o mestách aj histórii. Ale na prehliadku s nami nechodila. Ukázala nám v strede mesta (na námestí) kde, čo ktorým smerom nájdeme a "nech sa páči" o .... hod. sa stretneme. V malom mestečku (Ronda urobila s nami prehliadku) ale vo veľkých mestách to bolo horšie. Kateřina nám nevybavila ani skupinové lístky, kde sme mohli mať aj výhody finančné.

Sprievodca
Program

5 1 5

Velmi spokojna. Iba superlativy k sprievodcovi! Skvele vedomosti, skvele podanie, skvela organizacia casu!

Sprievodca
Program

4 1 5

Andalúzia je nádherný kus zeme a program bol veľmi pekne zostavený, takže sme mali možnosť toho vidieť a spoznať naozaj veľa. Sprievodkyňa pani Katka je veľmi príjemná osoba, vidno, že vie veľa nielen o histórii, či kultúre národa, ale veľakrát oživovala svoj výklad aj rôznymi anekdotami zo života Španielov.

Sprievodca
Program

5 1 5

Celkovo sa mi zájazd veľmi páčil, bola som veľmi milo prekvapená aký dobrý zájazd to bol. Určite aj vďaka našej pani sprievodkyni, pani Katke, ktorá bola vynikajúca, úžasná, ochotná, podala nám veľa informácií o všetkom, s dôverou sme sa na ňu mohli obrátiť. Ďakujem jej aj touto cestou.Ťažko napísať, čo bol najsilnejší zážitok, nakoľko ich bolo nespočetne. Veľmi sa mi páčila Sevilla.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR