Mapa

Filter

Spôsob dopravy

Odlet

Strava

Rodiny s deťmi

Cena za 1 osobu

Kategória hotela

Poloha

Wellness, spa

Šport

Iné

Dovolenky Maldivy 2020

Dovolenka na Maldivách 2020 už od 1162 € a za konečné ceny s poplatkami. Vďaka bujnej tropickej vegetácii, bielym piesočnatým plážam a krištáľovo čistej vode patria Maldivy medzi vysnívané destinácie. Sú snom milovníkov kúpania, šnorchlovania, potápania, relaxu a oddychu. Vyberte sa s nami do jedinečného raja na zemi plného pokoja a dokonalej atmosféry.  Táto moslimská krajina poskladaná z 19 koralových atolov a viac ako 1000 malých ostrovčekov dbá na všetky svoje tradície aj ochranu prírody, vďaka čomu si u turistov udržiavajú svoju popularitu.

 

Čo treba zažiť?

 

Tipy pri výbere dovolenky na Maldivách

Pri výbere dovolenky  na Maldivách by ste mali vedieť nasledovné:

 

 

Ako dlho trvá let?

Let z Viedne či Budapešti trvá približne 10 h s leteckou spoločnosťou Austrian Airlines. V prípade prestupu v Dubaji alebo Dohe môže let trvať približne 12 h s leteckou spoločnosťou Emirates či Quatar Airlines. Na Maldivách je časový posun + 3 hodiny. Hneď po prílete vás bude čakať delegát, ktorý vás odprevadí na rýchloloď alebo hydroplán v závislosti od toho, ako ďaleko je váš ostrov vzdialený od hlavného mesta.

Viac Menej

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR