Prijmite pozvanie na prechádzku po päťhviezdičkových hoteloch siete Rixos

CK SATUR - 21.03.2019

Predstava prechádzky po hotelovej izbe sediac doma na gauči sa stáva realitou. Aby ste si vedeli lepšie predstaviť priestor, v ktorom sa budete počas dovolenky pohybovať je tu novinka, ktorá už postupne našla svoje uplatnenie napríklad pri kúpe bytu z papiera, prípadne jeho zariaďovaní. Virtuálna realita v cestovnom ruchu.

Prvé virtuálne lastovičky u nás

Medzi prvými, ktorí sa podujali túto novinku šíriť je turecká hotelová sieť Rixos Hotels, ktorá je jednou z najrýchlejšie rastúcich hotelových sietí na svete. Zameriava sa na poskytovanie kvalitných služieb v luxusnom prostredí a v srdci každého hotela a rezortu Rixos sa nachádzajú revitalizujúce wellness kúpele s autentickými tureckým Hammam procedúrami. Každý hotel ponúka výrazný výber reštaurácií a barov, vzrušujúci zábavný program a pestrú škálu luxusne zariadených izieb a apartmánov. Práve Turci koncept all inclusive dotiahli do dokonalosti, vyšperkovali na maximum a obohatili o množstvo lákavých detailov. All inclusive neznamená len od rána do večera prehýbajúce sa bufetové stoly a „bezodné“ nápoje, ale napríklad aj denne dopĺňaný minibar na izbách, ležadlá a slnečníky zadarmo, chladničky pri bazénoch, bohatú ponuku rôznych športov a detských atrakcií a množstvo ďalších vychytávok. Do Emirátov si zatiaľ našli cestu štyri päťhviezdičkové hotely značky Rixos, dva v Dubaji,  jeden v emiráte Ras al Khaimah a jeden v Abú Dhabí. Všetky sa tešia obľube u náročnej klientely z celého sveta.

Izba hotela rixos premium dubajVybavenie izby, ale aj výhľad si môžete prezrieť počas virtuálnej prechádzky hotelom. Foto: archív CK SATUR

Prejdite sa prvým ultra all inclusive hotelom v Abú Dhabí

Novootvorený päťhviezdičkový Rixos Saadiyat Island 5*, prvý ultra all inclusive hotel v Abú Dhabí hodlá prestíž značky Rixos pozdvihnúť do ešte vyšších sfér luxusu. Veď už len jeho výnimočná poloha signalizuje jedinečnosť a prestíž: rozkladá sa na ostrove Saadiyat, v chránenej prírodnej oblasti, pričom ale všetky hlavné trakcie mesta sú vzdialené maximálne 25 minút cesty autom. Jeho architekti sa dokonale vyhrali s kombináciou štýlu starých honosných arabských palácov a stredomorských villas, na ranné či večerné prechádzky slúžia zelené oázy.

Virtuálna prehliadka hotelom Rixos Saadiyat:

http://www.virtualworldinternet.com/portfolio/rixos-saadiyat-island-abu-dhabi

Niektoré z luxusne vybavených apartmánov ponúkajú priamy vstup do bazéna a pre väčšiu intimitu náročnejších klientov má hotel pripravené aj samostatné vily. Vybrané lahôdky sa od rána do večera servírujú v hlavnej reštaurácii Turquoise a okrem nej aj v ďalších šiestich tematických reštauráciách à la carte: talianskej, orientálnej, ázijskej či špeciálne zameranej na ryby a plody mora.

Hotel na najznámejšej pláži v Dubaji

Hotel Rixos Premium Dubai 5*  sa môže popýšiť naozaj luxusnou adresou. Nachádza sa na jednej z najznámejších pláži – Jumeirah Beach, ako súčasť Jumeirah Beach Residence (JBR), na promenáde The Walk a teda v samom srdci obľúbenej mestskej destinácie v Dubaji. Hotel Jumeirah Beach Residence má vynikajúcu polohu na pláži s výhľadom na Dubai Ai (Dubajské oko).

Virtuálna prehliadka hotelom Rixos Premium Dubai:

http://www.virtualworldinternet.com/portfolio/rixos-premium-dubai

Hotel je ideálnou východiskovou stanicou ak chcete zažiť Dubaj so všetkými jeho atrakciami. Návšteva prístavu Dubai Marine, nákupného centra Dubai Mall s fontánami, ale hlavne zábavné tematické parky, ktorých je v Dubaji hneď viacero – to všetko máte z hotela prakticky na dosah.

Palmový ostrov sa rozrastá a vy môžete vidieť ako

Hotel na Plamovom ostrove sa rozrastá a zmenil meno. Prvý luxusný komplex multikoncept v Spojených arabských emirátoch je premenovaný na „Rixos The Palm Hotel and Suites 5*“, aby sa tak uviedla na trh kolekcia luxusných apartmánov.

Virtuálna prehliadka izbami a suitami Rixos The Palm Hotel and Suites:

http://www.virtualworldinternet.com/portfolio/rixos-the-palm

Hotelové kapacity sa rozrástli o 82 luxusných apartmánov, rozdelených do 4 kategórií, ktoré poskytujú dokonalý zážitok z luxusného životného štýlu kombináciou pohodlia súkromnej rezidencie, spolu s bezkonkurenčným servisom a vybavením, ktorým je hotelová sieť Rixos známa. Hostia, ktorí hľadajú súkromie, si môžu vybrať z dvoch, troch, štyroch a piatich spální v rodinných apartmánoch, ktoré sú ideálne pre väčšie skupiny a viacgeneračné rodiny, ktoré hľadajú miesto pre dokonalú rodinnú dovolenku. Hostia ubytovaní v nových luxusných apartmánoch môžu využiť ďalšiu novinku a síce balíček Ultra All-Inclusive služieb, ktorý im umožní vychutnať si široký výber kulinárskych špecialít a viac ako 70 medzinárodných prémiových nápojov vo všetkých reštauráciách a baroch.

Emirát pre rodiny s deťmi

Hotely siete Rixos sú vysoko hodnotené aj odbornou verejnosťou v cestovnom ruchu. Hotel Rixos Bab Al Bahr 5* získal ocenenie World Travel Awards 2018 a stal sa tak najlepším all inclusive rezortom na Strednom východe už po šiestykrát v rade. Koncept ultra all Inclusive služieb priniesla spoločnosť Rixos Hotel aj do pokojnejšieho emirátu Ras Al Khaimah na umelo vybudovanom ostrove Al Marjan.

Hotel je rajom pre rodiny s deťmi a spoznáte ho podľa zaujímavej architektúry, ktorá pripomína egyptské pyramídy. Ultra all inclusive služby, bohato vybavený areál, animačné služby a pozvoľný vstup do mora na plne vybavenej pláži, je všetko čo k vydarenej rodinnej dovolenke potrebujete.

Leto v Spojených arabských emirátoch už je naplno rozbehnuté. Pre našinca sú tu teploty mora i vzduchu ideálne práve v období od októbra do apríla/mája. Luxusné hotely a exkluzívne atrakcie za pomerne prijateľné ceny sú to, čo robí zo SAE stále vyhľadávanejšiu destináciu pre exotickú dovolenku a únik od nevyspytateľného jarného počasia na Slovensku.

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR