Dovolenky pre rodiny s deťmi už v predaji

CK SATUR - 08.11.2018

Spustili sme predaj obľúbených rodinných dovoleniek. Jednou z noviniek, ktorú sme si pre vás tento rok pripravili je komplexnosť ponuky pre rodiny. Preto tento rok nájdete na jednom mieste - v jednom katalógu pestrú ponuku rodinných dovoleniek pri mori, poznávacích zájazdov s programom pre deti, plavieb, ale aj lyžovačiek počas jarných prázdnin.

To najlepšie na Severnom Cypre – exkluzívne len u nás

Po obrovskom úspechu minuloročnej novinky na Severnom Cypre – hotela Limak Cyprus ***** sa nám do ponuky vracia aj obľúbený hotel Noah´s Ark Deluxe *****+. Hotel známy vysokým štandardom a kvalitou vybavenia i služieb. Obrovská záhrada, ktorá obklopuje hotel, pripomínajúci loď Noema, ponúka viacero možností na oddych a zábavu pre deti i dospelých. V areáli sa nachádza aquapark, detské ihrisko, open air kino a počas letných prázdnin tu nájdete aj 2 slovenských animátorov.

Svoju stálu klientelu už má hotel Kaya Artemis 5*, ktorý podobne ako jeho sused – Limak Cyprus 5* bude domovom pre animačné tímy Planet Fun a tak o vaše deti bude dokonale postarané a vy sa môžete venovať oddychu. Všetky tri hotely na Severnom Cypre nájdete exkluzívne len v ponuke našej cestovnej kancelárie a keďže ide o naozaj obľúbené a vyhľadávané hotely, nad ich rezerváciou príliš neváhajte, aby ste si mohli vyberať.


Prečítajte si: Prečo kupovať dovolenku na first moment?


More noviniek pri mori

Z noviniek ešte spomeňme Girandella Family Hotel 4* pri slovenskom mori – v chorvátskom Rabaci, ktorý sa nachádza v príjemnom borovicovom lesíku, minútu chôdze od pláže. Hotel je zárukou komfortnej dovolenky pre rodiny s deťmi všetkých vekových kategórii.

Hotel girandella family v chorvatskuHotel na Istrii je ideálny pre tých, čo sa na dovolenku radi presúvajú vlastným autom alebo autobusom. FOTO: archív CK SATUR

Aj Turecko je už každoročne vyhľadávanou dovolenkovou destináciou Slovákov. Ultra all inslucive dovolenka v tureckom Selectum Luxury Resort 5* spĺňa všetky atribúty toho, čo od luxusnej dovolenky očakávate. Kompletne zrekonštruovaný hotelový rezort má vlastný aquapark, bazénový svet, animácie a ihriská pre najmenších. Ako aj wellness, sushi bar či vináreň pre potešenie a relax  rodičov.

Zahrada tureckeho hotela selectumObrovský areál hotela nadchne všetky vekové kategórie. FOTO: archív CK SATUR

Chcete byť medzi prvými, čo si vyskúšajú bazény, tobogány a posteli v hoteli? Takúto novinku nájdete v bulharskom stredisku Pomorie – hotel Wave Resort 4*.  Moderný hotel otvárajú v máji 2019 preto ak si ho vyberiete budete medzi jeho prvými dovolenkármi.

Izba hotela wave resort v bulharsku
Ak vás lákajú skutočné novinky - vyberte sa do Bulharska. FOTO: archív CK SATUR

Dvojica hotelov Labranda - Royal Makadi 5*Garden Makadi 4* v Egypte sľubuje okrem štandardne kvalitnej rodinnej dovolenky aj o gurmánsky zážitok naviac. Nachádza sa tu streetfood promenáda, vďaka, ktorej môžete ochutnať takemr celý svet na jednom mieste.  Počas letných prázdnin nájdete v prvom z menovaných hotelov aj 2 slovenských animátorov rodinného klubu Planet Fun.

Streetfood promenada v egypteOchutnať grécku, ázijskú a taliansku kuchyňu na jednom mieste môžete práve v Egypte. FOTO: archív CK SATUR

Vôňa orientu vás omámi práve v Ománe, ktorý je domovom známeho kadidlovníka a nedotknutej prírody. V termíne od 18.februára do 7.mája vám a vašim deti pobyt spríjemnia aj 2 animátori rodinného klubu Planet Fun vo Fanar hotel and residences. Päťhviezdičkový hotel, all inclusive služby a najmä biele piesočnaté pláže s pozvoľným vstupom do mora sú ideálnou voľbou pre rodinu, ktorá nechce čakať s dovolenkou až do leta.

Aqupark hotela fanar v omaneDovolenku ako v lete si môžete dopriať už teraz - v exotickom Ománe. FOTO: archív CK SATUR

Poznávame svet aj s deťmi

Programy poznávačiek pre rodiny sú upravené tak, aby vyhovovali potrebám a požiadavkám tých najmenších – návšteva lunaparkov, interaktívnych múzeí, plavby, jazdy vláčikom, súťaže alebo ZOO, to je len zlomok toho čo na deti čaká ak sa rozhodnete vybrať na rodinný poznávací zájazd.

S animátorom na palube

Asi každý rodič rieši dilemu, čo s deťmi počas víkendu, či prázdnin. Práve pre vás máme v ponuke jeden až trojdňové výlety po okolitých krajinách. S deťmi tak môžete navštíviť rakúsky Family Park, Tropikárium v Budapešti alebo unikátne KovoZoo v Česku. Príjemným bonusom, ktorí ocenia jak rodičia, tak starí rodičia, ktorí budú deti na výlete sprevádzať, je prítomnosť animátora na palube, ktorý deti zabaví počas cesty, prípadne s nimi absolvuje aj atrakcie, na ktoré si už „dospeláci“ netrúfnu.

Plavbou za zážitkami

Takmer každý deň spoznáte iné mesto, no nemusíte sa sústavne baliť presúvať a riešiť presuny, či program. O všetko sa postará posádka výletnej lode. Spoznávajte Stredomorie na výletných lodiach spoločnosti COSTA. Sicília, Ibiza, Malorka a mestá Barcelona, Neapol a Savona na vás čakajú počas výletnej plavby Ostrovy Stredomoria na COSTA FASCINIOSA **** a keď k tomu chcete pridať ešte aj ďalšie prístavy, ako napríklad Marseille a Civitavechia vyberte sa výletnou loďou COSTA DIADEMA **** spoznávať Západné Stredomorie. Počas vybraných termínov týchto plavieb bude súčasťou posádky aj náš slovenský animátor a delegát.


Prečítajte si: 7 dôvodov prečo sa vydať na plavbu s deťmi


Animátorka s deťmi na plavbePočas plavby sa deťom môže venovať animátorka a rodičia si môžu vychutnať relax na vlnách. FOTO: archív CK SATUR

Rodinná lyžovačka počas jarných prázdnin

Na kúpu zimnej lyžovačky je už najvyšší čas. Ak však hľadáte pre rodinu lyžovačku v termíne jarných prázdnin, môžete si vybrať práve z ponuky katalógu Family 2019. Ak sa vám nechce za lyžovačkou cestovať za hranice, je pre vás ideálnou voľbou hotel SOREA Trigan 3* pri Novom Štrbskom Plese. V termínoch od 16.februára do 9.marca tu nájdete aj 2 animátorov rodinného klubu Planet Fun.

Rakúske Alpy, to je lyžovačka aj so slovenskými inštruktormi lyžovania. V rámci športovej akadémie v štvorhviezdičkových hoteloch FruhaufFalkensteiner Sonnenalpe sa deti naučia lyžovať, prípadne zlepšia svoju techniku. Všetko zábavnou formou so slovenskými animátormi a inštruktormi. Dvoch animátorov nájdete aj v talianskych Dolomitoch - v hoteli Regina E Fassa 3* - v termíne 16.- 23.2.2018.

Lyziarsky instruktor a animator v rakuskuAnimátor a inštruktor lyžovania budú čakať deti v oboch rakúskych hoteloch. FOTO: archív CK SATUR

Ak hľadáte ideálny vianočný darček, ktorý poteší celú rodinu vyberte si zo širokej ponuky katalógu FAMILY - lyžovačiek, dovoleniek pri mori a poznávacích zájazdov. Nezabudnite využiť first moment zľavy až do výšky 40%, ktoré platia do 28.2.2018. Ďalšie úspory pocítite v prípade cestovania s deťmi aj vďaka detským paušálom, a tak dieťa s vami môže cestovať už za 1 euro.

Páčil sa ti článok? Ukáž ho svojim priateľom.


Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2021 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR