Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
8 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Je to krajina tisícich tvárí a každá časť má svoje čaro, usmievaví ľudia a výborná kuchyňa. Sprievodca bol skvelý, scestovaný, historicky veľmi zdatný. Informácie, ktoré nám poskytol počas celej cesty boli perfektne podané a doplnili naše krásne dojmy z dovolenky. Juraj bol jednoducho úžasnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi príjemná krajina a milí ľudia, fantastická strava. Ťažko označiť najsilnejší zážitok, pretože každé mesto, ktoré sme navštívili, malo svoje čaro. Ale asi najkrajší zážitok som mala z plavby v Ha Long bay- úžasná príroda a veľmi komfortná loď. Perfektne pripravený sprievodca Juraj Kordík, fantastické znalosti o krajine. V rámci individuálneho voľna sme chceli navštíviť múzeá mimo programu - musím oceniť jeho ochotu, pomoc a rady. Jednoducho rozhľadený a priateľský človek, vytvárajúci skvelú atmosféru, vďaka nemu sme zažili jeden nezabudnuteľný poznávací zájazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Najsilnejšie zážitky - noc na lodi na Halong bay, most Budhove ruky (treba zaradiť do programu), dobre načasovaný odpočinok pri mori, Khu Chi a Saigon, krásny Hoi An a výlet na bicykli, asi všetko malo svoje čaro. Sprievodca - výborný spoločník na cesty, pozná tamojšie pomery, vtipný, ako sa hovorí: chlap na svojom mieste,

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojný.

Sprievodca
Program

5 1 5

Bola som veľmi spokojná so zájazdom, dobre zorganizovaný zájazd, nádherná krajina, veľa sme videli a vynikajuci sprievodca Juraj Kordik, ktorý si zaslúži veľké ĎAKUJEM, za množstvo Informácií, znalosť krajiny, ústretovosť atd...

Sprievodca
Program

5 1 5

Prvykrat som bola v svojich 60 rokoch na poznavacim zajazde. Vietnam som tuzila vidiet uz davno. Tento zajazd mal 4 dovody, pre ktore bol uzasny: vysoko profesionalny a zaroven kamaratsky pristup sprievodcu Juraja Kordika, ktory velmi flexibilne vybavil aj Golden Bridge, ktory sme chceli vidiet. Jeho znalostna uroven nad ramec beznych informacii publikovanych o Vietname bola dalsou ceresnickou. Vybirny clovek, TOP sprievodca, s ktorym rada pojdem do dalsich destinacii. Druhym bol vyborna skupina hodnotovo pribuznych ludi na zajazde - nasa stastna 9 sme to nazvali, 3. Pocasie, ktore napriek predpovediam nam vyslo vzdy v miestach, na ktorych sme sa nachadzali 4. Tematicka a priestorova skladba poznavacieho zajazdu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúci zájazd. Oceňujem odbornosť a ľudskú stránku sprievodcu Juraja, mal veľký vplyv na to, že na zájazde sme sa cítili výborne.

Sprievodca
Program

5 1 5

Vynikajúci sprievodca, odborne pripravený na mimoriadne vysokej úrovni, flexibilný, kreatívny, ľudský, prívetivý, milý, ochotný. Skvelo vymyslený produkt, do budúcna treba doplniť Golden bridge, (ktorý sme vďaka flexibilite sprievodcu navštívili).

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR