Detské múzeum, Schoenbrunn
Detské múzeum, Schoenbrunn
Detské múzeum, Schoenbrunn
Detské múzeum, Schoenbrunn
Detské múzeum, Schoenbrunn
Detské múzeum, Schoenbrunn
Detské múzeum, Schoenbrunn
Detské múzeum, Schoenbrunn

Podrobné info o zájazde


Animátor na palube

Slovenský sprievodca

Zábavné parky

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Rozprávková dobrodružná jazda s prehliadkou Domu motýľov, Domu morí, detského múzea v zámku Schönbrunn a predovšetkým jednej z najväčších európskych ZOO s rôznymi atrakciami.

1-dňový zájazd.

Celková cena zahŕňa

Dopravu luxusným autokarom, sprievodcu.

Celková cena nezahŕňa

Za miesto v prednej polovici autokaru 7 EUR.

Vstupy, cestovné poistenie.

Poznámka

Foto Kindergeburtstage_©_SKB_Agentur Zolles

Zmena programu vyhradená.

Doprava

Autokar.

Program zájazdu

1. deň

Výlet rozprávkovým autobusom sa začína v Bratislave cca o 08:00 hod. a pokračuje do Viedne, kde navštívime Dom motýľov, ktorý je  ukrytý v skleníku Kráľovského paláca Hofburg. Ďalej navštívime Dom Morí (Haus des Meers), ktorý je najväčším podvodným svetomv Rakúsku. Stretneme sa zoči -voči so žralokom mlatkohlavým, objavíme farebný svet koralových morí, dáme si pozor na pirane, skontrolujeme krokodílie tesáky a zbystríme zrak pri tarantulách. Uvidíme preslávenú barakudu, morskú korytnačku a na záverprelezieme cez tropickú záhradu s voľne pobehujúcimi opičkami. Po obede sa presunieme do sveta Schönbrunnskej ZOO , domova pre viac ako 4 000 zvierat zo všetkých kontinentov sveta, po berlínskej ZOO jedinej v celej Európe, kde môžete vidieť obrovské pandy YangYang a Long Hui. Cez deň budete mať príležitosť uvidieť kŕmenie orangutanov, afrických slonov, tučniakov, austrálskych koál, supov, nazrieť do ríše dravých piraní, zažiť tropickú búrku dažďového pralesa. Návrat na Slovensko vo večerných hodinách (cca 19:30 hod.).
1

ZOO Schönbrunn

ZOO Schönbrunn, Rakúsko

PrírodaIné atrakcie

Obrovská a neskutočne krásna zoologická záhrada nachádzajúca sa v centre Viedne je najstaršou ZOO na svete. Pre verejnosť je prístupná od roku 1778. Zozačiatku však bola prístupná len pre ,,slušne odetú'' verejnosť a to len v nedeľu. ZOO je domovom pre vyše 8 500 zvierat, z toho viac ako 700 druhov. Rozloha zoologickej záhrady je až 17 hektárov. Stretnete tu naozaj zaujímavé druhy zvierat ako pandy, slony, žirafy, levy, tulene či rôzne druhy tučniakov. Popri prechádzke po ZOO môžete pri niektorých vidieť i živé kŕmenie.

Viac Menej
2

Dom morí

Zmena programu vyhradená.

Sprievodcovia zájazdu

Erika Janičkovičová

Erika Janičkovičová

Život si treba užiť (a precestovať :) ).

Cestovanie je vášeň, ktorá vás môže úplne pohltiť a pozor, čím viac miest navštívite, tým viac nových miest budete chcieť ešte vidieť! Ja vždy všetkým hovorím, že pôjdem na cestu okolo sveta, aspoň 6x :). Verím tomu, že cestovanie je tá najlepšia investícia a je to cesta k tomu, aby sa z nás stali lepší a tolerantnejší ...

Profil a zájazdy sprievodcu

Rakúsko

Rakúsko, má vysoké alpské štíty, lyžiarské strediská, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá na poznávanie. Preto je Rakúsko ideálnou voľbou na dovolenku počas celého roka. Rakúsko, južný sused Slovenskej republiky, má vysoké alpské štíty, jazerá, romantické horské údolia a romantické mestá, ktoré sú ideálne na dovolenku. Pod pojmom Rakúsko si veľa ľudí predstaví alpskú krajinu s prekrásnymi historickými mestami ako Viedeň alebo Salzburg a ľudí hovoriacich nemecky, záhradkárom sa vybavia previsnuté tirolské muškáty a ľuďom milujúcim históriu fakt, že až do roku 1918 vládli rakúsky Habsburgovci aj na Slovensku. 

Hlavné mesto: Viedeň
Časový posun: 0h

Mena: Euro

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands