Južné Thajsko s pobytom pri mori

Thajsko

4 4 recenzie

Celkové
hodnotenie
4
4 5

Zátoka Phang Nga
Pláž v Thajsku
Pláž a more pred hotelom
Možnosť previesť sa na slonovi
Záchranné centrum
Tradičné thajské lode
Zátoka Phang Nga

Podrobné info o zájazde (29.11.2019 - 11.12.2019)


Raňajky

Miestny prelet v cene

Slovenský sprievodca

S pobytom pri mori

Národné parky

Vstupy v cene

Veľkosť skupiny max 16 osôb

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

13-dňový letecký zájazd

Ubytovanie

3* hotely

Stravovanie

Raňajky, 3x obed.

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu. Transfer BA – letisko – BA. Dopravu mikrobusom počas programu, ubytovanie v kvalitných 3* hoteloch s raňajkami, vstupy podľa programu, obedy podľa programu, miestny prelet Bangkok – Phuket a Krabi - Koh Samui, miestneho sprievodcu a sprievodca CK SATUR. Servisné poplatky 490 EUR.

Celková cena nezahŕňa

Fakultatívne výlety, strava okrem uvedenej, povinné prepitné šoférom, nosičom a miestnym sprievodcom. Cestovné poistenie. Príplatok za jednolôžkovú izbu.

Doprava

Letecká.
Galéria Južné Thajsko s pobytom pri mori
Tradičné thajské lode
Pláž v Thajsku
Pohľad na okolie
Piesočnatá pláž
Záchranné centrum
Tradičné thajské lode
Tradičné thajské lode
Sošky

Podrobné info o zájazde (03.03.2020 - 15.03.2020)


Raňajky

S pobytom pri mori

Slovenský sprievodca

Vstupy v cene

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

13 - dňový letecký zájazd

Ubytovanie

3* hotely

Stravovanie

Raňajky, 3x obed

Celková cena zahŕňa

Leteckú dopravu. Transfer BA – letisko – BA. Dopravu mikrobusom počas programu, ubytovanie v kvalitných 3* hoteloch s raňajkami, vstupy podľa programu, obedy podľa programu, miestny prelet Bangkok – Phuket, Krabi - Koh Samui a Koh Samui - Bangkok, miestneho sprievodcu a sprievodca CK SATUR. Servisné poplatky 490 EUR. 

Celková cena nezahŕňa

Fakultatívne výlety, strava okrem uvedenej, povinné prepitné šoférom, nosičom a miestnym sprievodcom. Cestovné poistenie. Doplatok za jednolôžkovú izbu 538 EUR.

Doprava

Letecká

Maximálne obsadenie

16 osôb

1. deň

Transfer na letisko a následný odlet do thajskej metropoly, Bangkoku.

2. deň

Po prílete začneme návštevou chrámu Wat Ratchanatda s 36 metrov vysokým Železným pavilónom Loh Prasat a s 37-imi železnými vežičkami. Ďalej navštívime najväčšiu stavbu sveta z tíkového dreva Vimanmaek palác (v prípade zatvorenia paláca chrám Wat Suthat s Veľkou hojdačkou a chrám Wat Arun). Ubytujeme sa v Bangkoku. Fakultatívne večerná plavba po rieke Khao Chao Phraya s večerou.

3. deň

Skoré raňajky, dnešný deň začneme autobusovým výletom na plávajúce trhy Damnoen Saduak, ďalej sa presunieme k mostu cez rieku Kwai s návštevou múzea. Pokračujeme do Národného parku Sai Yok k vodopádu Sai Yok Noi a loďkou k priesmyku pekelného ohňa, k jaskyni Tham Lawa.

4. deň

Raňajky. Dnes budeme obdivovať Národný park Erawan s návštevou sedemstupňového vodopádu Erawan, vodopády Huay Mae Khamin a jazdu železnicou smrti do Kančanabury. Následne sa letecky presunieme do rušného Phuketu. Ubytovanie a oddych.

5. deň

Raňajky, voľný deň na pláži, možnosť fakultatívnych výletov: návšteva večerného Patongu alebo večernej show Fantasia.

6. deň

Raňajky, poldenný výlet na ostrov Jamesa Bonda, k zátoke Phang Nga, cez mangrovníkovu deltu do jaskyne Grotto s obedom na palube. Popoludní budeme pokračovať okruhom ostrova, navštívime chrám Chalong, sochy Veľkého Budhu, čínsky chrám so starou čínskou rezidenciou, zažijeme jazdu na chrbte slona cez džungľu, sloniu show Island safari, návštevu ryžových políčok, jazdu na volom záprahu, thajský box či návštevu akvária.

7. deň

Raňajky, voľný deň na pláži, fakultatívne aktivity.

8. deň

Po raňajkách si urobíme celodenný výlet na ostrovné pláže Koh Kai, Phi Phi Don a Phi Phi Lee s jaskyňou vikingov a plážou Maya z filmu s rovnomenným názvom, záliv Pilae a Loh Samah. Obed. Loďou sa presunieme na Krabi, kúpanie, ubytovanie v plážovom rezorte.

9. deň

Po raňajkách si doprajeme ešte krátky relax na plážach v Krabi a následne sa pohodlne letecky presunieme na známy ostrov Koh Samui. Ubytovanie a oddych.

10. deň

Po raňajkách absolvujeme výlet loďou na súostrovie Národného prímorského parku Ang Thong s možnosťou kúpania, šnorchlovania a potápania. Vystúpime na vyhliadku (asi 15min.) na ostrove Koh Mae koh s nádherným výhľadom na celé súostrovie so 42 ostrovčekmi, ktoré nám budú pripomínať svojim tvarom nosorožca,uškatca, spiacu kravu či Budhu. Kúpanie na krásnej skrytej pláži ostrova Ko Wua Talap s obedom v miestnej reštaurácii.

11. deň

Raňajky. Voľný deň na pláži alebo fakultatívny výlet okolo ostrova Koh Samui s 12m vysokou sochou Budhu, známymi vodopádmi Na Muang, pri ktorých zahynul futbalista Peter Dubovský. Počas tohto výletu budem mať možnosť navštíviť chrám Wat Khunaram s múmiou mnícha Daenga, zastavíme sa pri skalných útvaroch Hin Ta a Hin Yai, na plážach Lamai, Maenam, Bophut, navštívime Safari, tigrí park a hadiu farmu.

12. deň

12. - 13. deň: Raňajky, posledné chvíle oddychu na krásnych plážach Koh Samui a následný spiatočný let do Európy.

Zmena programu vyhradená.

1. deň

Transfer na letisko a následný odlet do thajskej metropoly, Bangkoku.

2. deň

Prílet do Bangkoku, presun na hotel a následne ubytovanie. Neskôr nás čaká večerná plavba po rieke Khao Chao Phraya s večerou.

3. deň

Skoré raňajky, celodenná prehliadka Bangkoku, návšteva Hadej farmy červeného kríža, Chrám Wat Dhammamongkol, na ktorého 95 m vysokú pagodu sa vyvezieme výťahom. Múzeum kráľovskej lodenice, Dom Kamthieng – krásna ukážka tíkovej stavby, Dom najznámejšieho cudzinca Jima Thompsona a návšteva Múzea v nemocnici Siriraj.

4. deň

Raňajky. Výlet do tradičného skanzenu s ružovou záhradou (Rose Garden), návšteva najvyššej budhistickej stavby Phra Pathom v meste Nakhon Pathom a najautentickejších plávajúcich trhov Amphawa Floating Market. Večerný prelet na Phuket a následne ubytovanie.

5. deň

Raňajky, voľny deň na pláži, možnosť fakultatívnych výletov, návšteva večerného Padangu alebo večernej show Fantasia.

6. deň

Raňajky, Popoludní okruh ostrovom – návšteva chrámu Chalong, sochy Veľkého Budhu, čínsky chrám so starou čínskou rezidenciou, jazda na chrbte slona cez džungľu, sloniu show Island safari, návšteva ryžových políčok či thajsky box.

7. deň

Raňajky, poldenný výlet na ostrov Jamesa Bonda, k zátoke Phang Nga, cez mangrovníkovú deltu do jaskyne Grotto s obedom na palube. Následny presun na Krabi.

8. deň

Raňajky. Celodenný výlet na ostrovné pláže Koh Kai, Phi Phi Don a Phi Phi Lee s jaskyňou vikingov a plážou Maya z filmu s rovnomenným názvom, záliv Pilae a Loh Samah. Obed. Podvečerný návrat do Krabi.

9. deň

Po raňajkách voľný program na Krabi a poobedný prelet na ostrov Koh Samui, ubytovanie.

10. deň

Po raňajkách absolvujeme výlet loďou na súostrovie Národného prímorského parku Ang Thong s možnosťou kúpania, šnorchlovania a potápania. Vystúpime na vyhliadku (asi 15 min.) na ostrove Koh Mae koh s nádherným výhľadom na celé súostrovie so 42 ostrovčekmi, ktoré nám budú pripomínať svojim tvarom nosorožca, uškatca, spiacukravu či Budhu. Kúpanie na krásnej skrytej pláži ostrova Ko Wua Talap s obedom v miestnej reštaurácii.

11. deň

Raňajky. Voľný deň na pláži alebo fakultatívny vylet okolo ostrova Koh Samui s 12 m vysokou sochou Budhu, známymi vodopádmi Na Muang, pri ktorýchzahynul futbalista Peter Dubovsky. Počas tohto výletu budeme mať možnosť navštíviť chrám Wat Khunaram s múmiou mnícha Daenga, zastavíme sa pri skalných útvaroch Hin Ta a Hin Yai, na pažach Lamai, Maenam, Bophut, navštívime Safari, tigri park a hadiu farmu.

12. deň

12. - 13. deň Raňajky, posledné chvíle oddychu na krásnych plážach Koh Samui a následný spiatočný let do Európy.

Zmena programu vyhradená.

Sprievodcovia zájazdu

Marcel Šmátrala

Marcel Šmátrala

Zanechať po sebe svet lepší a krajší ako bol pred mojim príchodom (alebo sa o to aspoň pokúsiť).

Cestovanie neuveriteľným spôsobom rozširuje obzory, buduje charakter a celkovo prispieva k väčšiemu rozhľadu o svete, pretože je niekoľkonásobne lepšie ho zažiť na vlastnej koži, ako si o určitých krajinách len niečo naštudovať, či prečítať. Nestačí len vidieť historické pamätihodnosti, či prírodné krásy a počuť ...

Profil a zájazdy sprievodcu

Thajsko

Vitajte v Oriente, v krajine, kde sa mieša fascinujúca starodávna kultúra a súčasnosť. Thajsko je exotická krajina, a to doslova – príroda, pamiatky, kuchyňa, ľudia, spôsob života a myslenia, náboženstvo. To všetko vytvára úžasný mix zážitkov, ktorý vás prenesie do exotického sveta. Aj keby ste navštívili Thajsko stokrát, vždy budete mať čo objavovať.

Hlavné mesto: Bangkok
Časový posun: +5h

Mena: Thajský baht
Kurz: 1€ = 33,529 THB

Klimatický diagram

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands