Recenzie - Srí Lanka & Maldivy - poznávanie a oddych

Maldivy, Srí Lanka

4 17 recenzií

Recenzie zákazníkov CK SATUR

Srí Lanka & Maldivy - poznávanie a oddych

Celkové
hodnotenie
4
17 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


4 1 5

Ľudia na Srí Lanke, príroda, ajurvéda, Maledivy - najsilnejšie zážitky. Nemáme žiadne pripomienky, všetko bolo super. Veľký bonus bola doprava na letisko. Sprievodkyňa bola svojrázna, všetko vybehala, vybavila - dobre zorientovaná. Iba trocha viac mohla povedať o histórii a náboženstve.

Sprievodca
Program

2 1 5

Najsilnejšie zážitky - návšteva ajurvédskej záhrady, ukážky jednotlivých korenín, masáže. Zájazd by som odporučila predĺžiť aspoň o dva dni. Program bol príliš nahustený, na niektoré veci na Srí Lanke sme nemali dostatok času. Sprievodkyňa vybavila, čo sme potrebovali, ale máme výhrady voči jej správaniu a vystupovaniu. Mohla nám povedať viac informácií o Srí Lanke, školstve, zdravotníctve. Jej vyjadrovanie bolo často neúctivé voči miestnym ľuďom. Na jej čiastočnú obranu musím povedať, že program bol veľmi zhustený a tak sme v autobuse často pospávali, lebo po Silvestri odchádzať z hotela o 7:15 bolo náročné, a to len preto, aby sme stihli všetko, čo bolo naplánované.

Sprievodca
Program

3 1 5

Veľmi spokojná. Sprievodkyňa by a mala viac venovať skupine.

Program

5 1 5

Srí Lanka je neskutočne krásna krajina, s úžasnou prírodou a príjemnými ľuďmi. Kombinácia s oddychom na Maledivách je super voľbou. Sprievodkyňa Evka bola super po ľudskej aj odbornej stránke. Počas celého zájazdu ochotná čokoľvek vybaviť, pomôcť a znásobila nám výborný dojem z dovolenky.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Dobre naplánovaný zájazd. Najprv poznávanie na Srí lanke a potom odpočinok na Maldivách. Odporúčam podobný scenár a u iných poznávacích zájazdoch. Všetko sa nám páčilo. Atak v Colombe nás nezasiahol, ale trošku skazil dojem.

Sprievodca
Program

5 1 5

Úžasná príroda Sri Lanky a nádherné more , pláže, ubytovanie, strava na Maldivách. Všetko bolo v poriadku. Výborná sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

3 1 5

Maledivy boli TOP. Vsetko od ubytovania po all inclusive :)

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR