Recenzie zákazníkov CK SATUR

Celkové
hodnotenie
5
7 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Veľmi spokojná. Pani Kulfasova bola veľmi dobrá sprievodkyňa.

Sprievodca
Program

5 1 5

Navštívili sme historické miesta s vynikajúcou architektúrou. Sprievodkyňa bola veľmi erudovaná, osoba na pravom mieste s vysokými znalosťami prostredia a schopnosťou združovať kolektív. Oboznámila nás s mnohými faktami, z ktorých som si zapamätal iba časť, ale aj tak to značne rozšírilo moje vedomosti. Celkove vytvárala príjemnú atmosféru, čo vysoko hodnotili všetci účastníci zájazdu. Najviac sa mi páčilo Porto, no nie z dôvodu pivníc s portským, ale celkovej štruktúre mesta. No nezaostával ani Lisabon, takže je ťažké jednoznačne definovať najsilnejší zážitok.

Sprievodca
Program

5 1 5

Santiago ma ocarilo svojou malebnostou aj atmosferou, dycha tam historia a pokoj... Braga bolo mile prekvapenie aj krizova cesta Bom Jesus. Naozaj uchvatne miesto. Porto je velkolepe mesto mostov, krasnych vyhladov ci uz z lode, lanovky alebo roznych vyhliadok, pevnosti. Samozrejme dobre portske cervene vino. Lisabon mesto kopcov, vyhliadkovych elektriciek. Nad riekou Tejo je majestatna socha Jezisa s vyhladom na cely Lisabon. Lucia nam podala kvalitny vyklad a doplnila program aj podla nasich zelani. Usmievavy profesional :)

Sprievodca
Program

5 1 5

Zájazd splnil moje očakávanie, veľmi sa mi páčilo mesto Porto, plavba loďou. Ďakujem za krásny poznávací zájazd, boli sme dobrá skupina. Boli sme veľmi spokojní s Luciou, máte výbornú sprievodkyňu, má úroveň, milá a ochotná a veľmi sčítaná.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná. Skvelá sprievodkyňa Lucia, úžasné znalosti a pohodová. Menšia kvalita objednaných večerí.

Sprievodca
Program

5 1 5

Ocarujuca atmosfera a krasa navstivenych miest v Portugalsku, ale hlavne spanielske Santiago de Compostela svojim duchovnom. Pozitivny a ludsky pristup sprievodkyne. Maximalna ochota vzdy poradit a pomoct. Vyborne odborne pripravena, informacie odkomunikovane zrozumitelnym sposobom.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: marketing@satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2020 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2020 pre CK SATUR