Recenzie zákazníkov CK SATUR

Izrael - tváre Izraela

Celkové
hodnotenie
5
75 5

Program
Sprievodca

Recenzie pridávajú len reálni zákazníci, ktorým CK SATUR automaticky zasiela hodnotiaci dotazník až po návrate zo zájazdu.


5 1 5

Keďže som už bola v Izraeli tretíkrát, najviac na mňa zapôsobila návšteva Yas Vashem. Nedostatkom bolo to, že nebol dostatok času na účasť aspoň na jednej omši, ktorá by umocnila dojem z návštevy Svätej zeme aj keď viem, že ide o poznávací zájazd.

Sprievodca
Program

5 1 5

Múr nárekov, mesto Akko, Galilejské jazero, Haifa, perzská záhrada. Chrám božieho hrobu, via dolorosa atď. boli inšpiratívne, ale mraky turistov to komplikovali. Na to ale nemá CK vplyv. Sprievodca Juraj je úžasný, poskytuje komplexný pohľad na všetko vo vzájomných súvislostiach.

Program

4 1 5

Páčilo sa nám Mŕtve more, múr nárekov, Masada, pamiatky a prístup delegáta Juraja, celkovo všetko čo sme sa dozvedeli o Izraeli. Pán Juraj bol úplne profesionálny, nadupaný informáciami a hlavne úplne super!!! Tohto človeka sme už poznali z Taby a aj preto sme sa rozhodli využiť jeho vedomosti a znalosti v Izraeli. Asi by bolo vhodné prehodnotiť odporúčanie ohľadom používania dolárov namiesto šekelov, lebo ak platíte veľa v dolároch tak určite menej miniete v miestnej mene....a nestretnete sa s tým že vám miestni dávajú svoj vlastný prepočet dolár - šekel..... čo je výhodnejšie.

Sprievodca
Program

5 1 5

Páčili sa nám vedomosti a výklad Juraja Okála, Vášho sprievodcu. Už sme s ním boli v Egypte. Jeho Neskutočné vedomosti o krajine prekvapili všetkých účastníkov zájazdu. Je nekonfliktný, ochotný pomôcť, s profesionálnym prístupom ku klientom. Ďalší zájazd naplánujeme iba s ním. Samozrejme sa nám páčila aj samotná destinácia, jej história, či geografická rozmanitosť krajiny, s čím súvisí dobre vypracovaný program zájazdu.

Sprievodca
Program

5 1 5

Všetko bolo úžasné, ale najviac bodov dávam sprievodcovi Jurajovi Okálovi. Je to chodiaca encyklopédia a veľmi dobrý človek.

Sprievodca
Program

5 1 5

Veľmi spokojná.

Sprievodca
Program

4 1 5

Historická časť mesta Jeruzalem - najsilnejší zážitok. Pani sprievodkyňa bola veľmi ochotná a sprostredkovala nám veľmi veľa informácií o krajine a jej histórii. Zaslúži si veľkú pochvalu. Miestny izraelský šofér bol pozorný a jazdil bezpečne.

Sprievodca
Program

4 1 5

Najsilnejší zážitok - návšteva svätých miest a Mŕtve more.

Sprievodca
Program

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Cestovná kancelária SATUR TRAVEL, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I, Oddiel Sa, vložka číslo: 2427/B, IČO: 35 787 201, Miletičova 1, 824 72 Bratislava

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Ocenenie najdôveryhodnejšia značka pre CK SATUR
  • Ocenenie Superbrands 2019 pre CK SATUR