Hotel Diamonds La Gemma Dell´Est

****+

Zanzibar, Nungwi

5 4 recenzie

Celkové
hodnotenie
5
4 5

Titulná fotka
Izba s výhľadom na bazén v hoteli Diamonds La Gemma Dell´ Est
Izba s výhľadom na more v hoteli Diamonds La Gemma Dell´ Est
Ubytovanie v hoteli Diamonds La Gemma Dell´ Est
Pláž pred hotelom Diamonds La Gemma Dell´ Est
Mólo s reštauráciou nad morom pri hoteli Diamonds La Gemma Dell´ Est
Pláž s windurfingom pred hotelom Diamonds La Gemma Dell´ Est
Areál hotela Diamonds La Gemma Dell´ Est
Široká pláž pred hotelom Diamonds La Gemma Dell´ Est
Oddych pri masáži v hoteli Diamonds La Gemma Dell´ Est
Zrelaxujte sa pri masážach v hoteli Diamonds La Gemma Dell´ Est

Podrobné info o zájazde


All Inclusive

Dieťa do 12 rokov zdarma

Priamo na pláži

Wi-Fi

Wellness

Potápanie

Vysvetlenie piktogramov


Úvod

Hotelový komplex Diamonds La Gemma Dell´ Est je obklopuje tropická záhrada s vodopádmi a výhľadom na Indický oceán. Rezort sa nachádza na pokojnej bielej pláži. V rezorte je 138 izieb, všetky s výhľadom na more.

Poloha

Rezort Diamonds La Gemma Dell´ Est sa nachádza na severozápade ostrova Zanzibar v pokojnej oblasti. Letisko je vo vzdialenosti 55 kilometrov. Neďaleko je stredisko Nungwi s barmi a nákupnými možnosťami, ľahko dosiahnuteľné asi 15 minútovou prechádzkou po pláži.

Ubytovanie

"V hoteli je 138 izieb vybavených klimatizáciou, ventilátorom, moskytiérou, telefónom, SAT TV, rýchlovarnou kanvicou, trezorom a minibarom. Izby majú terasu s výhľadom na more.Typy izieb:Deluxe izby majú rozlohu 32 m2. väčšie Suity s rozlohou 70 m2 majú oddelenú obývačku a kuchynský kút.Villa club s butler servisom má 3 až 4 spálne s vlastným príslušenstvom. Obývacia časť (lounge) je spoločná."

Stravovanie

"Hostia môžu v hoteli Diamonds La Gemma Dell´ Est využiť služby all inclusive.Raňajky, obedy a večere sa podávajú formou bufetu.PizzeriaVodné fajky. Vybrané alkoholické a nealko nápoje.Popoludní káva a čaj.MinibarA la carte je za doplatok* Zmeny vyhradené. Hotel môže počas sezóny rozsah služieb pozmeniť."

Vybavenie a služby hotela

HOTEL :Terasovo vybudovaný hotel Diamonds La Gemma Dell‘ Est je situovaný na cípe ostrova Zanzibar. Ponúka kompletne vybavené centrum vodných športov, kúpele a niekoľko reštaurácií. V hoteli nájdete lobby, niekoľko barov, obdchod do suvenírmi, elegantné SPA. Wi-Fi pripojenie je zdarma.  REŠTAURÁCIE: Hotel má vnútorné aj vonkajšie reštaurácie. Pizzeria Coral Cove sa nachádza priamo na pláži. Podáva jedlá zo stredomorskej kuchyne, pizzu, šaláty a nápoje. Otvorená je od 20:00 do 22:00 hod. V klimatizovanej hlavnej reštaurácii Le Pavilion sa podávajú raňajky, obedy a večere. Jedlá sú zo stredomorskej a miestnej kuchyne, podáva tiež detské menu a vegetariánske špeciality. A la carte reštaurácia Sea Breeze sa nachádza na moste, ponúka menu s morskými špecialitami. Reštaurácia je otvorená v čase od 20:00 - 22:30 hod. Reštaurácia Beach Grill sa nachádza na pláži, otvorená je od 20:00 do 22:30 hod. Zvláštnosťou je reštaurácia postavená na chodúľoch v Indickom oceáne. Okrem reštaurácií sú v rezorte aj tri bary. BAZÉNYHotel má veľký bazén s oddelenou časťou pre deti.  ŠPORT & ZÁBAVAV rezorte je možnosť zahrať si tenis, volejbal alebo navštíviť fitnes. Zanzibar je ideálny na vodné športy, za poplatok sú k dispozícii katamarán, windsurfing, jachting alebo potápanie (PADI). Zábavu zabezpečujú animácie. WELLNESS & SPA: Elegantné spa Mvua využíva prírodné zdroje ako sú rastliny, kvety, soľ, obilniny, koreniny a nerafinovaný med. Procedúry sú založené na starovekej africkej, ázijskej a európskej tradícii. Masáže a procedúry sú za poplatok.

Pre deti

V hoteli sú pripravené animácie pre deti aj teenagerov, detské menu a detský bazén.

Celková cena zahŕňa

letecká doprava z Viedne (príp. Bratislavy) • 7-krát (pri Silvestrovskom pobyte z Bratislavy 10-x) ubytovanie so stravou podľa ponuky, transfery letisko - hotel - letisko a služby miestneho delegáta. Vybrané jarné termíny s odletom z Bratislavy na 8 nocí.


Celková cena nezahŕňa

servisné poplatky cca 420 EUR z Viedne, resp. cca 390 EUR pri odlete z Bratislavy • príplatok 24.12. a 31.12. jednolôžkové izby alebo iné typy izieb

Poznámka

Cena je kalkulovaná na základe tarifnej triedy O leteckej spoločnosti Ethiopian Airlines. V prípade jej obsadenia sú vyššie triedy za doplatok.

Oficiálne hodnotenie

*****

Zanzibar

Ostrov v Indickom oceáne, rodisko slávneho Freddieho Mercuryho, so zaujímavou, bohatou históriou, belostnými plážami a legendárnym západom slnka.

Hlavné mesto: Zanzibar City
Časový posun: +2h

Mena: Tanzánijský šiling
Kurz: 1€ = 2664,79 TZS

Klimatický diagram

Nungwi

Pláž Nungwi s jej oslňujúcim bielym pieskom zaujme každého. Nungwi sa nachádza na najsevernejšom konci Zanzibaru a jej piesok je taký biely, že svieti snáď aj v noci. Pre africké pobrežie sú typické veľké vlny, ktoré však túto pláž obchádzajú a preto je možné šantiť vo vode celý deň. Prípadne môžete využiť ponuku vodných športov. Pozdĺž pláže sa nachádzajú typické zanzibarské domčeky s reštauráciami a barmi. Nungwi sa nachádza kúsok od rybárskej dedinky s rovnakým názvom, v ktorej môžete zažiť skvelú zanzibarskú atmosféru.

Hotel Fakultatívny výlet Atrakcie v okolí

Zaujímavé miesta v okolí

Múzeum princeznej Salme

Múzeum, ktoré je dielom renomovaného historika Saida al Gheitha, rozpráva príbeh o princeznej Salme, sultánovej dcére, ktorá v 19. storočí utiekla s nemeckým kupcom. Salme neskôr napísala Pamäte arabskej princeznej zo Zanzibaru.

Zala Park

Park ZALA (Zanzibar Land Animals – zanzibarské suchozemské zvieratá) dnes existuje vďaka finančnej podpore turistov. Jeho úlohou je inšpirovať miestnych, aby si začali vážiť divokú prírodu a jej zvieratá. Turisti si ale park užívajú tiež. Pešo, na bicykli alebo na kajaku môžu spoznať lesy, dedinky i mangrovníkové pobrežie.

Seaweed Centre

Centrála miestneho spoločenského života, ktorá dáva ženám z Paje dôležitú možnosť zarobiť si na živobytie zberom morských rias, z ktorých následne vyrábajú najrôznejšie voňavé bio mydlá, peelingy, a esenciálne oleje (používajú na to aj ingrediencie ako klinček, kokos alebo ostrovný med).

Stará mešita Kizimkazi

Aj keď sa táto mešita považuje za jednu z najstarších islamských budov na východnom pobreží Afriky, nevyzerá tak, pretože prešla niekoľkými renováciami. Keď sa pozriete do interiéru, prehliadnete si vyryté nápisy v arabskom a kúfskom písme z roku 1107 a 1770.

Koralová jaskyňa Mangapwani

Túto veľkú prírodnú jaskyňu miestni pôvodne využívali ako zdroj pitnej vody a je tiež spojená s obchodovaním s otrokmi v 18. a 19. storočí.

Kontakt pre médiá: zednikova@ba.satur.sk

Generuje redakčný CMS systém GlobalWeb spoločnosti Global Services Slovakia s.r.o.

© 1998-2019 CK SATUR, Všetky práva vyhradené.

  • Slovenská asociácia cestovných kancelárii a cestovných agentúr
  • International Air Transport Association
  • Superbrands
buscomparedatedestinationsexoticexplorefiltermapmountainsown-transportpersonsplaneseasideshareshipvipwellness